Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. (BOPS), spółka handlowa w pełni zależna od Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. (BOP) po raz kolejny otrzymała medal i dyplom za aranżację stoiska na Międzynarodowych Tragach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Plastpol 2007 w Kielcach.

Projekt stoiska komunikował nowe przekazy marketingowe firmy, które odnoszą się do specjalistycznych poliolefin nowej generacji oferowanych polskim przetwórcom przez BOPS.

„Chcemy zwrócić uwagę przetwórców na specjalistyczne gatunki poliolefin wytwarzane według najnowszych technologii” – powiedział Wido Waelput, Wiceprezes ds. Marketingu, Sprzedaży i Łańcucha Dostaw BOP. „Te innowacyjne rozwiązania poliolefinowe sprawią, że polski rynek tworzyw sztucznych będzie mógł konkurować z rozwiniętymi rynkami w Europie i na świecie. Dlatego też obok tradycyjnych produktów, zachęcamy do korzystania z szerokiej oferty gatunków specjalistycznych poliolefin, które zapewnią powodzenie nowych przedsięwzięć i rozwój biznesu przetwórstwa poliolefin w przyszłości” – dodał Wido Waelput.

Hasło, które zainicjowało kampanię BOPS na temat innowacyjności w branży Poliolefinujemy do przyszłości to propozycja wspólnego budowania rynku poprzez kompleksowe wykorzystanie nowoczesnych poliolefin, czyli ich produkcję, przetwórstwo oraz używanie wyrobów z tych tworzyw.

W ramach rozpoczęcia akcji promocyjnej podczas targów Plastpol, spółka zorganizowała trzy konferencje dotyczące Specjalistycznych poliolefin nowej generacji dla przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych. Były one prowadzone przez dr Tomasza Listosia, Menedżera ds. Serwisu Technicznego BOPS oraz Jerzego Sauter, Menedżera ds. Marketingu BOPS.Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. wprowadza wysokie standardy w przemyśle i przetwórstwie tworzyw sztucznych w Polsce poprzez dwie fabryki w Płocku. BOP jest spółką joint venture, utworzoną przez Basell Europe Holdings B.V. i PKN ORLEN S.A., w której każdy z partnerów ma 50% udziałów. Spółka posiada w Płocku światowej skali bliźniacze zakłady do produkcji polipropylenu i polietylenu. Basell jest producentem i dystrybutorem polipropylenu i polietylenu oraz zaawansowanych produktów poliolefinowych. Stale udoskonala technologie produkcji. Jest liderem w ich opracowywaniu i rozwijaniu. PKN ORLEN S.A. to jeden z liderów przemysłu naftowego w Europie Centralnej, największy polski producent wyrobów petrochemicznych, przetwórca ropy naftowej oraz dystrybutor światowej klasy paliw i produktów ropopochodnych.

Źródło: BOP
Źródło: ''