ORWAK COMPACT 3120 to najnowsza pionowa belownica kompaktowa z oferty firmy ORWAK.

Belownica COMPACT 3120 - nowość w ofercie ORWAK

Nowa belownica z rodziny COMPACT to idealny wybór do prasowania zarówno kartonu jak i folii. COMPACT 3120 jest niewielkich rozmiarów, oferując przy tym jeszcze bardziej imponującą redukcję objętości odpadów oraz belkę od 100 do 130 kg. Zastosowanie 1-fazowego zasilania pozwala na podłączenie belownicy w dowolnym miejscu.

 

  • PÓŁAUTOMATYCZNY WYRZUT BELI

Dzięki funkcji półautomatycznego wyrzutu beli sprasowany odpad jest łatwiej wyjmowany. 

 

  • SZEROKI OTWÓR ZAŁADOWCZY

To pierwszy model belownicy ORWAK wyposażony w szeroki otwór załadowczy o wymiarach 800 x 1000 mm, dzięki czemu załadunek odpadów staje się jeszcze bardziej komfortowy dla użytkownika.

 

  • BEZPIECZEŃSTWO

Maksymalne bezpieczeństwo to dla firmy ORWAK priorytet. ORWAK COMPACT 3120 spełnia europejską normę bezpieczeństwa EN 16500: 2014.

 

  • ZAAWANSOWANA PROSTOTA

Nowa belownica COMPACT 3120 jest przystosowana do usługi komunikacyjnej ORWAK Connect PLUS. Możliwość zdalnego przesyłania danych dotyczących wagi i ilości wyprodukowanych bel gwarantuje optymalną logistykę i oszczędność czasu pracy operatora. Urządzenie cechuje też stabilna i ergonomiczna konstrukcja, niski poziom hałasu oraz zoptymalizowany proces obsługi urządzenia zapewniony przez intuicyjny panel sterowania.

 

Dowiedz się więcej o ORWAK COMPACT 3120

 

Źródło: ORWAK