Coraz bliżej granicznego terminu po którym Polska zacznie płacić ogromne kary za nie wprowadzenie efektywnego systemu gospodarki odpadami. Dlaczego tak się dzieje, że proste zasady, które obowiązują w wielu krajach, w Polsce nie są możliwe do wprowadzenia? Czym tak naprawdę jest selektywna zbiórka odpadów a czym jest recykling? Jak kształtuje się wdrażanie systemu gospodarki odpadami w świetle nowych przepisów prawnych? Czy można wprowadzać efektywną logistykę w gospodarce odpadami?

Bezpłatna konferencja online „Selektywna zbiórka, segregacja i recykling odpadów”
Na te pytania odpowiedzi mogą usłyszeć uczestnicy III Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej „Selektywna zbiórka, segregacja i recykling odpadów”, która odbędzie się 24-25 marca 2011 r. w Szczecinie.

Po raz pierwszy zostanie przeprowadzona transmisja online, która dodatkowo może skupić 500 uczestników, wystarczy wejść na stronę www.abrys.tvip.pl i się zarejestrować aby 24 marca otrzymać na maila dostęp do wideokonferencji. Ciekawostką jest fakt, że uczestnicy online również będą mogli brać udział w dyskusji na wybrane tematy, wystarczy, że w czasie trwania konferencji wyślą pytanie do moderatorów transmisji.

Organizatorami konferencji są Miasto Szczecin oraz firma Abrys Sp. z o.o. z Poznania
.

Źródło: ''