Pod koniec sierpnia br., firma Bols, lider na rynku alkoholi w Polsce, wprowadziła do sprzedaży nowy produkt – napój alkoholowy pod nazwą Bols Fusion. Nowy lekko gazowany drink o smaku świeżej cytryny i mocy 5,5 % vol. dostępny w kapslowanych butelkach o pojemności 250 ml. Bols Fusion należy do kategorii tzw. RTD (ready-to-drink), która obecnie jest najbardziej dynamicznie rozwijającą się na świecie, natomiast w Polsce segment ten zaczyna się dopiero tworzyć.

Poręczna i świetnie dopasowana do trzymania w dłoni butelka pozwala na bezpośrednie spożycie podczas towarzyskich spotkań w domu, w pubie, klubie lub na prywatce. Bols Fusion to produkt dla tych, którzy szukają nowych trendów i alternatywy dla tak powszechnych aperitifów i piwa. Dostępny w dystrybucji na terenie całego kraju, w sieciach super i hipermarketów, sklepach alkoholowych, pubach, restauracjach i klubach.

Wprowadzeniu Bols Fusion towarzyszy kampania BTL, promocje w punktach sprzedaży oraz silne działania w zakresie public relations.

Dodatkowe informacje:
Opakowanie jednostkowe: 250 ml
Opakowanie zbiorcze: 24 x 250 ml
Sugerowana cena detaliczna: 4,99 zł
Wyłaczny dystrybutor: Bols Sp. z o.o.
64-600 Oborniki Wlkp.
ul. Kowanowska 48
tel. 061- 296-07-35

Źródło: ''

Komentarze

 • bols

  pilem smirnoff ice i bardzo mi smakowal. ciekaw jestem jak bedzie z bolsem. szkoda tylo ze sa to drgie drinki :(

 • prl

  bardzo brzydka butelka, nie kusi wyglądem jak również ceną

 • TYLKO Bacardi Breezer !

  Butelka ma taki sam kształt do jakiego kiedyś nalewali benzynę ektrakcyjną, a napój jest obrzydliwy!

 • Nowe jeszcze lepsze drinki

  Na rynku pojawiły się nowe kolorowsze i atrakcyjniejsze smakowo drinki w 13 smakach, hitem są szejściosmakowe shake z wódką. A dla smakoszy Bourbon z colą Gorąco polecam!!!

 • Naprawde lepsze

  Słońce! Widziałam te kolorowe 13 smaków, naprawde świetne, te z mlekiem kapitalne!! i sa na wódce i nareszcie nie śmierdzi piwskiem jak te inne..

 • konkurencja zgniecie Bolsa !!!

  Bolsowi produkt typu alco-pop byl potrzebny na gwalt, produkt wszedl na rynek o rok za pozno, Jesli Bols nie poprawi jakosci Fusion to konkurencja rozgniecie go jak buldozer puszke do piwa ! Panowie i Panie wielcy gracze na rynku drinkow ready-to-drink jeszcze nie weszli agresywnie na polski rynek - na Zachodzie produkty te sa rewelacyjnej jakosci i pod supermarkami jak np. Gordons, Martini itp Drzyj Bolsie przed konkurencja... no i szybko obnizycie cene za to dziadostwo, Expert

 • Impress madufakers

  Ja siepie tylko Impress Sobieski, bo ma najlepszy pałer i najlepszą cenę. Wasze drinki są delikatnie pisząc niesmaczne