Jesienią br. Ecco-Papier zaprasza w podróż do przeszłości. Book of Papers, niezwykły wzornik nowej kolekcji papierów ozdobnych, pozwoli przenieść się do czasów starożytnego Egiptu. Dziesiątki przepięknych papierów o różnych fakturach, tęcza barw, wyszukane zdobienia czy uszlachetniania ukazują, jak niezwykły może być... "zwykły" wzornik.

Elementy architektoniczne, hieroglify i rysunki z czasów starożytnego Egiptu pozwoliły ukazać przeróżne możliwości papieru ozdobnego w niepowtarzalnym klimacie. Book of Papers to inspiracja dla artystów, projektantów i grafików oraz tych wszystkich, którzy szukają wyjątkowych papierów do swoich prac. Wzornik porusza wyobraźnię, opowiada o czasach piramid i Sfinksa, jednocześnie pokazując, że papiery ozdobne z tej kolekcji są idealnym podłożem do tłoczenia, wycinania laserem, złocenia, lakierowania i foliowania.

Nowa oferta została skomponowana z myślą o różnorodnych zastosowaniach papierów ozdobnych. Wśród ozdobnych papierów i kartonów znajdują się papiery o klasycznych oraz niezwykłych fakturach - gładkie, filcowane, żeberkowane, prążkowane, faktury imitujące materiały oraz papiery półprzezroczyste. Do zastosowań specjalnych Ecco-Papier poleca bogatą ofertę papierów ze znakiem wodnym oraz z zabezpieczeniami (np. do druku papierów wartościowych).

Oprócz papierów, które można uznać za klasycznie ozdobne, zaproponowano niezwykle szeroką ofertę tzw. szlachetnych papierów offsetowych. Tam, gdzie nakłady materiałów poligraficznych są ogromne, zaś środki ograniczone, można sięgnąć po ekonomiczne rozwiązanie nie rezygnując z ozdobnego charakteru pracy. W takiej sytuacji dla wielu Klientów niezastąpiona okazuje się marka Lessebo – gama papierów o bardzo naturalnym wyrazie do druku offsetowego w trzech odcieniach bieli. Wszędzie tam, gdzie należy przyciągnąć uwagę, idealny będzie papier barwiony w masie – któraś z 38 dostępnych barw marki KASKAD bez wątpienia nada publikacjom wyjątkowy charakter.

Choć wzornik przenosi Klientów tysiące lat wstecz, serwis Ecco-Papieru spełni wymagania najnowocześniejszych organizacji. Każdy z produktów zaprezentowany w Book of Papers jest dostarczany w 24 godziny. Poza stałą ofertą, Ecco-Papier proponuje wiele indywidualnych rozwiązań w zakresie nietypowych gramatur, kolorów czy też własnych znaków wodnych Klienta.

www.eccopapier.com.pl
Źródło: ''