BSC Drukarnia Opakowań S.A. w tegorocznym zestawieniu Diamentów Forbesa 2012 w kategorii obrotów 50-250 mln zł zajęła 206 miejsce w Polsce i 24 w Wielkopolsce.

BSC Etykiety (obecnie BSC Pharmacenter), spółka zależna BSC Drukarnia Opakowań S.A., w kategorii obrotów 5-50 mln zł uplasowała się na 679 pozycji w kraju i 118 w Wielkopolsce.
Diamenty Forbesa to wyróżnienie przyznawane przedsiębiorstwom, które cechuje dynamiczny wzrost wartości rynkowej. Wynik oparty jest na niezależnych ekspertyzach badawczych, przez co uważany jest za jeden z bardziej obiektywnych rankingów.
W tegorocznym rankingu znalazło się łącznie 2051 firm (181 w kategorii firm dużych, 556 w kategorii firm średnich i 1314 w kategorii firm małych).

BSC Drukarnia Opakowań S.A. zajęła 62 miejsce w prestiżowym rankingu Giełdowa Spółka Roku. Do udziału w plebiscycie kwalifikowane były wszystkie 428 podmioty notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Plebiscyt Giełdowa Spółka Roku, organizowany przez redakcję Pulsu Biznesu razem z Instytutem Badawczym Pentor, to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking na rynku. Nominacji laureatom rankingu Giełdowej Spółki Roku udzielają analitycy giełdowi, doradcy inwestycyjni i maklerzy reprezentujący domy i biura maklerskie, towarzystwa ubezpieczeniowe, fundusze emerytalne, inwestycyjne i powiernicze, departamenty kapitałowe banków oraz firmy konsultingowe z całego kraju. Wystawiają oni noty w specjalnej ankiecie podzielonej na 5 kategorii: kompetencje zarządu, jakość produktu i usług, relacje z inwestorami, perspektywy rozwoju oraz sukces roku 2011.

W tegorocznej edycji sondażu wzięło udział 180 respondentów w grupach: 59 analityków, 68 doradców i 53 maklerów.
Źródło: ''