Data publikacji: .

Misja gospodarcza organizowana przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą przy współpracy z Polską Izbą Opakowań. 16-18 stycznia 2024, ParyżParis Packaging Week
Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń sektora opakowań branży kosmetycznej, dóbr luksusowych, napojów i innowacji aerozolowych we Francji. Obecność na targach to doskonała okazja do znalezienia potencjalnych partnerów biznesowych dla Twojej firmy, prześledzenia trendów rynkowych oraz zapoznania się z aktualną ofertą branży. Wydarzenie jest organizowane w największych europejskich miastach: Londynie (2022), Mediolanie (2024) czy Paryżu (2023), znanych z zamiłowania do mody, kosmetyków i produktów luksusowych.


Paris Packaging Week 2023 w liczbach:
8 988 zwiedzających z 89 krajów
2500 marek i biur projektowych
ponad 600 wystawców
103 prelegentów-ekspertów

Business Expedition, poza uczestnictwem  na targach jako zwiedzający, ma na celu przybliżyć biorącym udział w wydarzeniu francuski rynek, aktualne trendy w branży, a przede wszystkim być kompendium wiedzy o tym, jak działać na francuskim rynku. W programie przewidujemy spotkania z CITEO, jedną z największych francuskich organizacji ds. recyklingu i gospodarki opakowań, z organizatorami targów oraz z firmą l’Oréal.
 
Udział w Business Expedition przy wsparciu dwujęzycznej ekipy Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej to niepowtarzalna okazja do:
 
• Zdobycia eksperckiej wiedzy o francuskim rynku opakowań.
• Pogłębienia wiedzy o branży opakowań, poznania innowacyjnych trendów sektorowych oraz aktualnej oferty branży
• Skorzystania ze spotkań z francuskimi stowarzyszeniami branżowymi
• Skorzystania z zasięgu komunikacyjnego naszych mediów społecznościowych: reportaż z targów, posty na naszych mediach społecznościowych

Poza kwestiami biznesowymi zapewniamy na miejscu:
• Zakwaterowanie
• Logistykę
• Dodatkowe atrakcje


Uwaga: zapisy trwają jedynie do 11 grudnia 2023. Liczba uczestników ograniczona. Program dostępny w linku