Zakłady RPC Kutenholz wyprodukowały atrakcyjne butelki dla potrzeb kampanii „Poczuj dotyk natury” prowadzonej w celu generalnego odnowienia oferty środków higieny osobistej Floreny.”

Kampania ma stworzyć subtelny, ale konsekwentny wizerunek wszystkich produktów Floreny, a opakowanie ma podkreślać ich naturalne składniki, takie jak oliwa z oliwek, aloes i olej z pestek moreli. Każda linia produktów ma własną szatę kolorystyczna, co ułatwia konsumentom rozpoznawanie produktów na pólkach.

Butelki produkowane przez RPC Kutenholz wykorzystywane są do pakowania serii żelów pod prysznic i płynów do kąpieli wprowadzonej na rynek pod hasłem „Zeit für mich” („Czas dla siebie”). Uzupełnieniem tych produktów są kremy do rak i specjalnie opracowane mydło do rak, które doskonale pasuje do typowego formatu Floreny.

Butelki z PP i PET o wysokiej przejrzystości zostały opracowane przez Dział Rozwoju Produktów w RPC Kutenholz w ściślej współpracy z Florena Cosmetic. Produkty zostały już wprowadzone na rynek z wielkim powodzeniem.

Źródło: RPC
Źródło: ''