Już dziś ruszyła 13. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2017 - jedno z największych wydarzeń branży reklamowej na świecie. Targi są okazją dla około 700 dostawców do zaprezentowania swej bogatej oferty z najnowszymi rozwiązaniami, topowymi produktami oraz światowymi trendami. Udział w wydarzeniu pozwala w jednym miejscu i czasie poznać ofertę i możliwości branży reklamowej i poligraficznej.

Canon na Targach RemaDays 2017

Wśród wystawców tegorocznej edycji targów nie brakuje firmy Canon – jednego z czołowych dostawców rozwiązań druku, w tym także zaawansowanych drukarek 3D oraz profesjonalnych technologii do rejestrowania obrazu. 

Stoisko Canon (hala F, miejsce S25) podzielone jest na kilka stref, tworząc nowoczesną przestrzeń produkcyjną i ekspozycyjną. Jednym  z ważniejszych punktów stoiska jest strefa aplikacji, gdzie prezentowane są kreatywne zastosowania druku z wykorzystaniem różnorodnych podłoży. W galerii aplikacji w ramach kampanii #UNLEASHPRINT jest możliwość obejrzenia nie tylko wydruków artystycznych czy wystawowych, ale także wysokiej jakości hdbooków, modeli 3D czy elementów dekoracji wnętrz. 

Na stoisku Canon obecni są eksperci, którzy chętnią pomogą klientom odkryć całkowicie nowe kierunki rozwoju biznesowego, dzieląc się zarówno informacjami o najnowszych produktach, jak również wiedzą na temat rynku czy aktualnych trendów.

Canon przygotował także serię krótkich poradników i klipów wideo. Prezentowane w materiałach wskazówki pokazują praktyczne zastosowanie cyfrowych rozwiązań druku Canon oraz możliwości, jakie nowoczesne technologie stwarzają dostawcom tych usług w kontekście rozwoju oferty dla klientów z różnych branż. 

Podczas tegorocznej edycji RemaDays, Canon prezentuje topowe produkty z całego portfolio rozwiązań druku:

  • Model imagePROGRAF PRO-4000 - ploter do zastosowań w branży kreatywnej, który doskonale sprawdza się w studiach graficznych, agencjach reklamowych i profesjonalnych studiach fotograficznych.
  • 24-calowy ploter imagePROGRAF iPF6450 ze spektrofotometrem - rozwiązanie charakteryzujące się wyjątkową stabilnością kolorystyczną, które doskonale sprawdza się w zastosowaniach z obszaru druku artystycznego, reklamowego i fotografii.
  • Innowacyjny ploter płaski Océ Arizona 1280GT – laureat Złotego Medalu The Prize for Innovative Technologies w 2016 r. – przedstawiciel najnowszej serii urządzeń UV, która umożliwia druk na niemal nieograniczonej gamie materiałów dekoracyjnych, zadruk oznakowań i materiałów reklamowych, a także produkcję krótkich serii opakowań, również z wykorzystaniem elementów wypukłych.

W ramach trwającej kampanii Canon #UNLEASHPRINT, na stoisku prezentowany jest szeroki zakres aplikacji i zastosowań innowacyjnych technologii – od najwyższej jakości albumów fotograficznych Canon hdbook produkowanych na maszynie DreamLabo 5000, przez personalizowane zadruki na przedmiotach codziennego użytku (laptopy, gitary) aż po elementy dekoracji wnętrz (płytki ceramiczne, tapety). 

W części druku produkcyjnego można zobaczyć wysokowydajny, wszechstronny system druku dla środowisk produkujących powyżej 170 tys. stron A4 miesięcznie – imagePRESS C850. Z kolei w części poświęconej drukowi 3D, Canon prezentuje dwa najbardziej profesjonalne urządzenia amerykańskiej firmy 3D Systems – drukarkę ProJet CJP 660 Pro, mającą zastosowanie niemal w każdej branży, w której jest zapotrzebowanie na tworzenie skomplikowanych kształtów w kolorze w bardzo krótkim czasie oraz ProJet 2500 Plus – narzędzie dla profesjonalistów, którzy na co dzień projektują nowe rozwiązania i produkty, które wykorzystują technologię druku z fotopolimerów akrylowych utwardzanych światłem UV.

Jak co roku na stoisku Canon nie brakuje także najnowszych rozwiązań do rejestrowania obrazu. Dostępne dla odwiedzających są m.in. profesjonalne lustrzanki cyfrowe z serii EOS czy profesjonalne modele kamer cyfrowych serii XC.

 

Więcej o RemaDays

 

Źródło: Canon