CEFMA, francuska firma z Lyonu, od ponad dziesięciu lat produkuje maszyny do opakowań, rączkarki. Maszyny te, o bardzo prostej budowie, pozwalają na umieszczanie uchwytów samoprzylepnych na wyrobach o bardzo różnych rozmiarach i formach dla ich łatwiejszego przenoszenia.

Szeroka gama tych maszyn, o działaniu ręcznym, półautomatycznym i automatycznym, bardzo łatwo integruje się z liniami produkcyjnymi. Mają niewielkie wymiary i mogą umieszczać uchwyty na powierzchni czołowej, tylnej lub bocznej opakowań.

CEFMA obecna będzie w Poznaniu na Targach TAROPAK, gdzie przedstawi jeden ze swoich modeli. Prostą w użytkowaniu, nie wymagającą energii elektrycznej i pneumatycznej maszynę, o bardzo zwartej konstrukcji; może być ona łatwo przemieszczana, a długość uchwytów łatwo dobierana. Odpowiada wymaganiom produkcji o krótkich taktach i różnych formach opakowań.

Zastosowanie uchwytów samoprzylepnych sprawdza się również jako bardzo skuteczne narzędzie marketingowe, pozwalające na odróżnienie się od konkurencji i promocję swoich wyrobów. Na uchwytach mogą być nadrukowane etykiety zawierające, na przykład, logo firmy, krótki tekst z komunikatem o promocji, bez zmiany opakowania produktu.

Uchwyty ułatwiają konsumentowi przenoszenie opakowania.

Firma CEFMA będzie obecna w Poznaniu na Targach TAROPAK od 16 do 19 września 2003 roku, hala 23 B, stoisko 158 oraz na Salonie EUROPACK we Francji od 21 września do 4 października, hala 6 P, stoisko 51.

Dla uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

CEFMA
5, rue Luisde Broglie
69740 Genas
Tel: 33 (0) 4 72 47 78 90
Fax: 33 (0) 4 78 90 15 96
E-mail; cefmafp@aol.com
Web:www.cefma.com
Źródło: ''