22 grudnia 2016 roku firma RAJAPACK otrzymała certyfikaty ISO: 9001 i 14001, potwierdzające ukończenie procesu wdrożenia obydwu międzynarodowych standardów. System zarządzania firmy w zakresie świadczenia usług z obszaru handlu hurtowego opakowaniami zapewnia najlepszą jakość przy jednoczesnej ochronie środowiska.

Certyfikaty ISO: 9001 i 14001 dla RAJAPACK!

ISO: 9001 to norma określająca wymagania, które powinien spełniać system zarządzania jakością w firmie. W trakcie jej wdrażania optymalizowane są wszystkie procesy wewnątrz przedsiębiorstwa. Norma ta ukierunkowana jest na zrozumienie i spełnianie wymagań klientów, przyjęcie podejścia procesowego, monitorowanie skuteczności procesów i ciągłe ich doskonalenie.

ISO: 14001 to norma, w której Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna zawarła wymagania określające systematyczny nadzór nad działaniami mającymi wpływ na środowisko. Definicja polityki środowiskowej w oparciu o wspomniany standard pomaga firmie wyznaczyć cele i zadania na rzecz ochrony środowiska, a także śledzić efekty tych działań. 

- "RAJAPACK, jako dystrybutor materiałów opakowaniowych z najszerszą ofertą dostępną na polskim rynku, jest partnerem firm m.in. z branży kurierskiej, logistycznej, farmaceutycznej, automatycznej czy elektronicznej, a także wielu sklepów internetowych. Od roku realizujemy również zamówienia od klientów z Czech i Słowacji. Firmy korzystające z naszej oferty opakowań wysyłkowych i systemów do produkcji wypełniaczy stawiają na bezpieczeństwo przesyłek, optymalizację czasu realizacji zamówień i na budowanie pozytywnego doświadczenia klienta. Jakość świadczonych przez nas usług ma znaczący wpływ na realizację tych celów. Mamy świadomość tej odpowiedzialności, a wdrożone międzynarodowe standardy pozwolą nam prowadzić działalność z jeszcze większą troską o jakość i środowisko. Jesteśmy przekonani, że stała analiza i udoskonalenie współpracy jest najlepszą metodą budowania wartościowego partnerstwa biznesowego" – mówi Jarosław Kamiński, Dyrektor Zarządzający RAJAPACK POLSKA.

Firma RAJAPACK Sp. z o.o. powstała w 2011 roku, jako jedna z siedemnastu filii Grupy RAJA. Jest ona europejskim liderem na rynku dystrybucji opakowań i może się poszczycić ponad sześćdziesięcioletnim doświadczeniem w branży. Polski oddział w ofercie swojego sklepu internetowego posiada ponad 2200 artykułów opakowaniowych.