Wysoka jakość, atrakcyjna cena … CEZEX poszerzył ofertę tworzyw sztucznych o folie i płyty z polistyrenu dużej udarności modyfikowanego polibutadienem PS-HI.

Płyty PS-HI wytwarzane są przez wpółwytłaczanie (koekstruzję) z polistyrenu dużej udarności PS-HI modyfikowanego polibutadienem (odpornego na uderzenia, nie pękającego).

Doskonała przezroczystość zastosowanego polistyrenu umożliwia uzyskanie płyt zarówno przezroczystych bezbarwnych, przezroczystych barwnych, półprzezroczystych (mlecznych) jak również nieprzezroczystych barwionych z pięknymi „żywymi” barwami. Duża podatność na formowanie umożliwia uzyskanie zarówno powierzchni błyszczących o bardzo dużym połysku, matowych oraz z jednostronnymi lub dwustronnymi tłoczeniami różnych wzorów. Współwytłaczanie umożliwia uzyskanie płyt o różnych barwach i połysku po obu stronach.Zastosowanie: dekoracje, podłoże do napisów, rysunków reklamowych, informacyjnych, ostrzegawczych i innych, tworzywo konstrukcyjne przy produkcji maszyn i urządzeń, tworzywo konstrukcyjne i dekoracyjne w budownictwie, wytwarzanie kształtek opakowaniowych, zabawek lub ich części, przedmiotów gospodarstwa domowego w tym wyposażenia lodówek i zamrażarek, również bezpośrednio stykających się z żywnością, elementów meblowych itp. W stałej ofercie Cezexu są płyty barwy białej, żółtej, czerwonej, niebieskiej, zielonej, czarnej o powierzchni błyszczącej i matowej Format: 1000x2000 mm.

Cezex Sp. z o. o. jest największą w Polsce i dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku dystrybucji papieru i tworzyw sztucznych. Oferuje szeroką gamę najwyższej jakości papierów ozdobnych oraz innych materiałów dla biur i poligrafii, w tym tworzywa sztuczne. Firma posiada najbardziej rozbudowaną sieć dystrybucji w Polsce – dwa magazyny centralne w Piotrkowie Trybunalskim i Warszawie, a także 13 biur handlowych z magazynami lokalnymi oraz Salon Papierniczy w Warszawie, w którym odbywa się sprzedaż detaliczna. Pozwala to na osiągnięcie najwyższego poziomu obsługi klientów.

Cezex prowadzi działalność od osiemnastu lat. Firma rozwinęła się wyłącznie w oparciu o polski kapitał.
Źródło: ''