Od 1 lipca CEZEX rozszerzył ofertę materiałów opakowaniowych o folię pęcherzykową. Giętka folia pęcherzykowa tworzy przy pakowaniu „poduszkę ochronną” o właściwościach amortyzacyjnych (przeciwwstrząsowych), zapobiegającą ocieraniu pakowanych przedmiotów o ścianki opakowania i innych pakowanych wyrobów.

Folia jest odporna na kwasy, zasady, oleje i inne chemikalia jak również wodę (wilgoć), ma dużą wytrzymałość mechaniczną oraz małą sztywność, dzięki czemu łatwo można nią owinąć pakowany wyrób. Służy do zabezpieczenia przed uszkodzeniem, szczególnie podczas przenoszenia, przewożenia, ogólnie przy transportowaniu wyrobów nie wymagających specyficznych właściwości i bardzo dużej wytrzymałości na zgniecenie. Również może być wykorzystywana do wypełniania wolnych przestrzeni w opakowaniach. Folia produkowana zgonie z Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady Nr 94/62/EC w sprawie opakowań i odpadów opakowaniowych.

Cezex Sp. z o. o. jest największą w Polsce i dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku dystrybucji papieru i tworzyw sztucznych. Oferuje szeroką gamę najwyższej jakości papierów ozdobnych oraz innych materiałów dla biur i poligrafii, w tym tworzywa sztuczne.

Firma posiada najbardziej rozbudowaną sieć dystrybucji w Polsce – dwa magazyny centralne w Piotrkowie Trybunalskim i Warszawie, a także 13 biur handlowych z magazynami lokalnymi oraz Salon Papierniczy w Warszawie, w którym odbywa się sprzedaż detaliczna.

Pozwala to na osiągnięcie najwyższego poziomu obsługi klientów. Cezex prowadzi działalność od osiemnastu lat. Firma rozwinęła się wyłącznie w oparciu o polski kapitał.
Źródło: ''

Komentarze