Cezex podczas zorganizowanej w swojej siedzibie konferencji prasowej przedstawił wyniki finansowe oraz plany dotyczące 2003 roku związane z wejściem firmy na rynek tworzyw sztucznych.

Niebawem CEZEX wprowadzi do swojej oferty tworzywa sztuczne. Jak wyjaśniał Cezariusz Szlachcic, taka decyzja jest podyktowana przede wszystkim zainteresowaniem klientów tymi produktami oraz chęcią kontynuowania rozwoju firmy.
Robert Tomaszewski — dyrektor rozwoju i marketingu omówił produkty, które znajdą się w ofercie firmy. Wśród nich będą m.in. dla rynku reklamowego: płyty PVC, PS, PMMA, PET, folie do drukowania w formacie A4 oraz w rolkach, folie ploterowe i sitodrukowe w arkuszach i rolkach, laminaty do druków wielkoformatowych oraz — dla rynku opakowaniowego — twarde folie PVC do blistrów, miękkie folie PVC, folie PET do termoformowania, folie PS (polistyren) oraz folie stretch.

Nowa oferta Cezeksu skierowana zostanie do agencji reklamowych, wytwórców neonów, displayów, tablic reklamowych itp. oraz przetwórców folii do opakowań.
Źródło: ''