Firma Mieszko S.A. poszerzyła rodzinę wiśni w likierze pod marką Cherrissimo o elegancką, okazjonalną puszkę. Ta wyjątkowa bombonierka poprzez swój niecodzienny charakter, zadowoli gusta najbardziej wymagających klientów.

Nowa atrakcyjna forma pakowania wiśni w likierze Cherrissimo to wyjątkowa, metalowa puszka nawiązująca stylistyką do obecnych na rynku bombonierek tej marki. Na jej wyjątkowość wpływa elegancka grafika, złocone wnętrze oraz oryginalne tłoczenie na wieczku. Zastosowanie grafiki 3D podkreśla soczystość i niecodzienny smak wiśni zatopionej we wnętrzu czekoladki Cherrissimo.

Okazjonalny charakter opakowania podkreśla wyjątkowa kolorystyka, doskonale współgrająca ze złoceniami wypukłych liter. Ekskluzywna puszka zadowoli najbardziej wyszukane gusta. Nie tylko zachwyci opakowaniem, ale też oczaruje bogactwem smaku wiśni w likierze. To doskonały prezent na wyjątkowe okazje i miłe spotkania w gronie najbliższych.

Gramatura opakowania: 318g
Sugerowana cena na półce: 29,00 zł za sztukę

Firma Mieszko S.A. – jeden z najbardziej znanych polskich producentów słodyczy - działa na rynku od 1993 roku, kontynuując liczącą ponad pół wieku tradycję cukiernictwa zakładów Ślązak i Raciborzanka. Od 1997 roku jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W ciągu 11 lat od założenia przychody firmy wzrosły ponad pięciokrotnie. Obecnie firma dysponuje dwoma zakładami produkcyjnymi w Raciborzu i jednym w Warszawie, w których zatrudnia ponad 800 osób. Mieszko S.A. produkuje karmelki, wyroby czekoladowe i wafle na rynek Polski oraz na eksport (ponad 20% produkcji) do krajów UE, Stanów Zjednoczonych i Rosji.

Najbardziej znane produkty firmy to cukierki musujące Zozole – lider na rynku cukierków musujących, Amoretta, Cherrissimo, praliny Klejnoty, czekoladki Michaszki, karmelki Frutis.

Więcej informacji: www.mieszko.com.pl
Źródło: ''