Gdyby domowe gryzonie mogłyby coś powiedzieć, najpewniej rozkazałyby nam czym prędzej robić obfite zbiory na srogą zimę, która już do nas zmierza i niedługo zaatakuje. Zapasy czas zacząć!

Chomikuj na zimę!
Nowy sposób na przechowywanie suchego i świeżego pokarmu będzie dla właścicieli chomików, świnek morskich i myszek dużym udogodnieniem. Hermetyczne i zapachoszczelne pojemniki PetLife marki Curver umożliwią wygodne karmienie pupili i przechowywanie zapasu pożywienia przez długi czas. Najnowsze w serii schowki na pokarm dla gryzoni pomieszczą aż 4 kg smakołyków! Króliki odetchną z ulgą – z takim zapasem żadna zima nie będzie dla nich sroga.

Pojemniki na karmę PetLife dla psów, kotów i gryzoni dostępne są w różnych rozmiarach od 0.3 do 20 kg w sklepie internetowym www.petlife.pl/sklep i dobrych sklepach zoologicznych. Właścicielem marki jest Curver – lider na rynku pojemników i systemów przechowywania.

Pojemnik na karmę 4 kg

Pojemnik o pojemności 4 kg na pokarm dla gryzonia. Wyposażony w uchwyt ułatwiający przenoszenie go oraz nasypywanie pokarmu. Hermetyczne zamknięcie zapewnia utrzymanie pokarmu w świeżości i zapobiega wydostawaniu się na zewnątrz jego zapachu.
Rozmiar: 19.2 x 29.5 x 34.8 cm
Cena: 49,00 zł


Pojemnik na karmę 1.5 kg

Wysoki pojemnik, zamykany na klapkę umożliwiającą wygodne dozowanie karmy. Posiada specjalnie wyżłobienie zapewniające łatwiejszy uchwyt.
Cena: 30,00 zł


Pojemnik zatrzaskowy L

Idealne rozwiązanie dla przechowywania różnego rodzaju przysmaków i akcesoriów poza domem – podczas spaceru, wizyty u przyjaciół czy w podróży. Dostępny w trzech rozmiarach.
Rozmiar: 20.2 x 20.1 x 8.6 cm
Cena: 11,59 zł

Pojemnik na świeżą żywność 0.5 kg

Pojemnik do przechowywania smakołyków dla najmniejszych pupili. Praktyczny, poręczny i estetyczny.
Rozmiar: 15.0 x 15.0 x 9.3 cm
Cena: 10,50 zł

Źródło: ''