W dniach 8.06.- 12.06. 2009 w południowochińskim mieście Ningbo odbędą się po raz ósmy Międzynarodowe Targi Konsumenckie, będące wiodącymi targami produktów markowych i wysokiej jakości w Chinach. Również tym razem zaprezentowane tam zostanie bardzo szerokie spektrum dóbr konsumenckich, ponownie oczekiwane są tysiące zaopatrzeniowców z całego świata.

Pięciomilionowa metropolia Ningbo w pobliżu Shanghaju jest jednym z najważniejszych centrów chińskiego eksportu i importu. Niemalże 20 procent chińskich artykułów konsumenckich produkowanych jest w Ningbo i okolicach. Targi odbywające się w tym mieście zachwycają coraz wiecej gości, organizatorzy CICGF zapraszają rownież dziennikarzy z całego świata.

CICGF 2008 w liczbach

W 2008 roku na 7. Targach CICGF zaprezentowanych zostało 100 tysięcy produktów z nastepujacych zakresów branżowych: odzież, tekstylia przeznaczone do użytku w gospodarstwie domowym, sprzet elektroniczny, sprzet AGD, przedmioty codziennego użytku, artykuły biurowe i przemysłu rozrywkowego, dekoracje i prezenty oraz produkty spożywcze - delikatesy. Targi te odwiedziło 70 tysięcy zaopatrzeniowców z 113 krajów. Wolumen handlu towarów eksportowanych wyniósł 1073 miliardów USD, wolumen handlu przedmiotów codziennego użytku wyniósł 290 milionów USD, tekstyliów przeznaczonych do użytku domowego 206 milionów USD, artykułów spożywczych 37 milionów USD, innych branż 23 milionów USD.

Informacje o mieście Ningbo

Ningbo liczy 5,6 miliona mieszkanców i jest nadmorskim miastem położonym na południe od Szanghaju w gęsto zaludnionej delcie rzeki Jangcy. Historia miasta Ningbo siega 7000 lat wstecz. Znajduje się tam największy w Chinach port morski przystosowany dla frachtowców, który pod względem wielkości przeładunku zajmuje czwarte miejsce na świecie. Porty jachtowe, pola golfowe, międyznarodowe centra handlowe i przepiękne aleje należą do wizerunku Ningbo, które z biegiem lat stało się miastem otwartym na świat. To wszystko sprawia, że Ningbo jest idealnym miejscem na zorganizowanie Targów Konsumenckich.

Zdjęcia z Targów dostępne są na stronie internetowej

Informacje o firmie TEMA Technologie Marketing AG

TEMA Technologie Marketing AG z główną siedzibą w mieście Aachen została założona w 1994 roku. Od tego czasu świadczy ona usługi marketingowe dla średniej wielkości przedsiębiorstw. Głównymi kompetencjami firmy są: badanie rynku, Public Relations (tryb online i offline), reklama, Event Manegement i Business Development. Firma koncentruje sie głównie na technologii i działa na arenie międzynarodowej. Obecnie zatrudonionych jest ponad 50 pracowników reprezentujących 13 języków świata w oddziałach w Akwizgranie (Aachen), Berlinie, Dortmundzie, Paryżu i Pekinie. Do klientów firmy należą DLR (Deutsches Zentrum für Luft- und Raumfahrt) - Niemieckie Centrum Żeglugi Powietrznej i Lotów Kosmicznych, Kieback&Peter, die Deutsche Messe AG, Akademia TÜV (Technischer Überwachungsverein) – Zrzeszenie Nadzoru Technicznego, Takeda Pharma i Biomedica. TEMA jest obecnie wydawcą sześciu czasopism technicznych, organizuje corocznie wiele kongresów międzynarodowych i targów, pełni funkcję zewnętrznego oddziału marketingowego około trzydziestu średniej wielkości przedsiębiorstw.

Dalsze informacje o TEMA na stronie internetowej www.tema.de

Kontakt prasowy i informacje o wystawcach:
TEMA Technologie Marketing AG
Hohenzollerndamm 152
D- 14199 Berlin
Germany
Fax: +49 30-897 37 91-55
Kowalczyk@tema.de
www.tema.de

Bezposredni kontakt CICGF:
Ms. Tang (Jency), Ms. Chi
Tel: 86-574-87178075 / 87178074
Fax: 86-574-87327443
www.cicgf.com
E-mail: trade1@cicgf.com

Źródło: ''