Kolejny tydzień za nami. Sprawdź co się wydarzyło w branży.

Spółka Greiner Packaging rozwija działalność
Greiner Packaging przejęła wiekszość udziałów w Teknik Plastik i Teknik IML Dzięki tym dzialaniom firma stała się liderem rynku opakowań z tworzyw sztucznych dla produktów mlecznych w Turcji. Jest to krok w stronę ekspansji branży opakowań na rynkach Bliskiego Wschodu i Azji.
Sprawdź korzyści związane z rozwojem Greiner Packaging

„Opakowania żywności" – katalog Polskiej Izby Opakowań
Katalog powstanie z okazji międzynarodowych targów przemysłu spożywczego Polagra Food i Polagra Gastro oraz targów opakowań Pakfood. Planowane jest wydanie nakładu 2,5 tys. egzemplarzy, każdy o objętości ok. 100 stron.
Więcej informacji znajdziecie na stronie Polskiej Izby Opakowań

Studenci zgarnęli Glassberrier Dasign Awards
Firma BA Glass oraz spółka Corticeira Amorim już po raz czwarty wręczyli nagrodę dla młodych projektanantów z branży opakowań szklanych. W tegorocznej edycji konkursu zapisano 140 uczestników, a nowością było wprowadzenie do projektów materiału korkowego.
Zobacz zwycięski projekt Stefanie Costa i Paulo Castro

Warsztaty dla branży opakowań ruszają już jutro
Polska Izba Opakowań organizuje w swojej siedzibie konferencję warsztatową "Inwestycje w innowacje - Fundusze Europejskie 2014-2020". Celem wydarzenia jest poznanie możliwości finansowania przedsięwzięć innowacyjnych. Warsztaty odbędą się 23 czerwca.
Zobacz więcej informacji i program godzinowy


Naszą uwagę zwróciły także...

Nagroda za swoje zawodowe osiągnięcia dla Kurta Walkera
Prezes stowarzyszenia Finat otrzyma nagrodę imienia R. Stantona Avery'ego – amerykańskiego wynalazcy etykiet samoprzylepnych. Zaszczyty będą przyznane w tegorocznym konkursie Label Industry Global Awards. Nagroda obejmuje całokształt dokonań w branży opakowaniowej. Jej pełna nazwa brzmi R. Stanton Avery Lifetime Achivement Award. Kurt Walker otrzyma wyróżnienie za wniesienie znaczącego wkładu w przemysł etykietowy w okresie co najmniej 25 lat działalności. 

Najciekawsze oferty tygodnia:

Markowa zgrzewarka do folii z serwisem

Pakowarka próżniowa w super cenie

Maszyna do boczków Corali M-151

Belowanica HSM - sprawdź cenę