Czy istnieje rozwiązanie dla odciągu ścinków, wstęg, wykrojów, transportu opakowań? Kto się na tym zna? Czy ktoś ma urządzenia, które są sprawdzone, ekonomiczne i bezobsługowe?

Co zrobić ze ścinkami i odpadami? Trim Waste po polsku - NAAR Technik
Nareszcie na polskim rynku pojawiła się fachowa oferta dla branż poligraficznych i opakowań. Zapotrzebowanie światowego rynku na ergonomiczny, ekonomiczny i niezwykle elastyczny sposób pneumatycznego transportu odpadów produkcyjnych lub samego produktu stało się bodźcem dla grupy inżynierów firmy NAAR Technik do zebrania swoich doświadczeń oraz stworzenia kompletnej oferty techniczno-handlowej dla polskich odbiorców. Inżynierowie NAAR Technik, kierując się przede wszystkim niezawodnością instalacji oraz ekonomiką ich użytkowania zebrali gamę produktów, dla których pozytywne opinie wystawiły największe zakłady produkcyjne na świecie. Firma NAAR Technik stała się rzetelnym partnerem na polskim rynku w branży transportu i zagospodarowania ścinków produkcyjnych.


Komentarze

 • zwroty i powroty

  witamy dawnych kolegów - kiedy zamierzacie wracać, bo coś kiepsko u was z projektami. A życ trzeba

 • ...

  Bart sie pogrąża dzięki takim ludziom, którzy piszą komentarze nie na temat - żałosne, dolnośląskie.

  A to, że ktoś odszedł z firmy, aby rozpocząć coś swojego nie świadczy źle o nich wręcz przeciwnie są gotowi, aby zacząć życie na własny rachunek i są pewni, że to, co robią robią bardzo dobrze.

 • Re: Skąd ta firma.

  Poniższa negatywna rekomendacja nie może dziwić, gdyż została napisana przez pracownika firmy Bart a konkurencji się nie poleca :)
  Jedyną prawdą w tym komentarzu jest to, że obecnie wśród pracowników NAAR Technik są również były dyrektor i dwóch kierowników tamtej firmy.
  Prosimy Sz.P. „Noname” o większą staranność ortograficzną następnym razem.

 • Z kąt ta firma

  Byli pracownicy firmy Bart, na odejście narobili tyle baboli że do tej pory po nich trzeba sprzątać.
  A sposób w jaki odeszli z firmy było chamskie i niewdzięczne.

  Jest tam tyko jedna osoba która może znać się na tym co robi.

  Odradzam

 • Strona

  Czy to jest polska firma? Byłem na www.naar.pl i nie można nic stwierdzić.