Firma ATS z siedzibą główną w Szwajcarii przejęła specjalistę z branży opakowań – przedstawicielstwo COM Maszyny Pakujące Sp. z o.o. To bardzo korzystne rozwiązanie dla klientów. Przedsiębiorstwo zajmujące się technologią banderolowania nosi teraz nazwę ATS-Tanner Polska Sp. z o.o. To bardzo korzystne rozwiązanie dla klientów.

COM Maszyny Pakujące Sp. z o.o. pod skrzydłami ATS

Doświadczony zespół specjalistów COM został personalnie wzmocniony, a ponadto firma przeniosła się do nowego biura. Dzięki temu klienci w Polsce mają do bezpośredniej dyspozycji wszystkie kompetencje ATS związane z przemysłowym banderolowaniem. Firma COM reprezentuje w Polsce także zgrzewarki Hugo Beck. Dzięki tym dwóm liderom rynku europejskiego klienci będą mieli dostęp do różnorodnych form pakowania. Firma ATS działa od ponad 25 lat w zakresie pakowania produktów przy niewielkim wykorzystaniu materiału. Przejęcie firmy COM stworzy dla klientów jeszcze więcej korzyści logistycznych i marketingowych.

Od teraz firma będzie świadczyć bardziej kompleksowe usługi. Ze strony COM w ofercie znajdzie się doradztwo, wybór maszyn, materiały do banderolowania i serwis, Hugo Beck zapewni za to szeroki wybór maszyn i urządzeń w zakresie pakowania folią i obróbki druku. Ideą technologii banderolowania jest jak niemniejsze zużycie materiału i zautomatyzowane technologie. Korzyści z połączenia firm odczują klienci z branży żywieniowej, graficznej, logistycznej, przemysłu farmaceutycznego i merchandisingu.

Źródło: ATS-Tanner Polska