Mimo, że do Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK pozostało jeszcze kilka miesięcy, wystawcy już teraz chętnie zgłaszają udział swoich firm.

Coraz mniej miejsc na TAROPAKU 2019!


Uczestnictwo w TAROPAKU to punkt obowiązkowy w biznesowym kalendarzu branży opakowań. To wydarzenie, podczas którego swoją najnowszą ofertę prezentują producenci i dystrybutorzy zarówno maszyn do pakowania, jak i do produkcji opakowań oraz etykiet. 

Ważnym elementem ekspozycji jest strefa e-commerce, prężnie rozwijającej się przestrzeni handlu, stawiającej przed branżą opakowaniową coraz ambitniejsze wyzwania. Podczas kolejnej edycji równie szeroko prezentowany będzie temat eko opakowań, zarówno w zakresie ich produkcji, jak i recyklingu.

TAROPAK daje możliwość poznania nowości i obserwowania trendów w branży opakowań, zarówno w zakresie produkcji, użytych materiałów, jak i designu czy zastosowania.

Dzięki bogatej ofercie wydarzeń towarzyszących uczestnicy mają możliwość nie tylko spotkać się na niwie biznesowej, ale również wziąć udział w konferencjach, warsztatach czy prelekcjach. Targi to również miejsce prezentacji opakowań wyróżnionych w konkursach promujących innowacyjne projekty, wyróżniające się wzornictwem i pomysłowością.

Podczas ostatniej edycji TAROPAK odwiedziło prawie 43 000 profesjonalistów z branży, powierzchnia wystawiennicza objęła ponad 25 000 metrów kwadratowych, a na niej zaprezentowało się 430 wystawców z 19 krajów świata. 

Uzupełnieniem oferty TAROPAKU są Targi 4PRINT | DIGITAL | INDUSTRIAL | FLEKSO | 3D, dające możliwość zapoznania się z ofertą nowoczesnego druku, dedykowanego różnym sektorom przemysłu. Podczas targów prezentowane są innowacyjne technologie druku na różnych materiałach, w tym cieszące się niesłabnącą popularnością - druk 3D i techniki offset. 

Synergia tych dwóch wydarzeń daje możliwości weryfikacji oferty pod kątem konkurencyjności ceny, jakości i zaawansowania technologicznego. Pozwala również zapoznać się z trendami i tendencjami na rynku, zobaczyć kierunki rozwoju branży.

W tym samym czasie (30.09-3.10.2019) odbywać się będą również Targi Polagra Food, Polagra Tech, Polagra Gastro i Invest Hotel.

Szczegóły na stronie organizatora www.taropak.pl 

 

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK
Do zobaczenia 30.09-3.10.2019 r. w przestrzeniach Międzynarodowych Targów Poznańskich!

 

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie