Zakład Cygnusa znajduje sie w odległości zaledwie kliku minut spaceru od gdańskiego starego miasta i może ta bliskość miejsc o szczególnej atmosferze ( ...) sprawiła ze to właśnie dział handlowy firmy Cygnus wygrał konkurs organizowany przez Międzynarodowe Targi Poznańskie i portal Marketeo na najlepsze hasło promujące targi PAKFOOD: "Świeże sposoby pakowania. Fresh ways of packaging"

Dewizą firmy jest zawsze mieć świeże pomysły, dobrze rozpoznać oczekiwania klienta i zaspakajać je najszybciej jak to możliwe przy zachowaniu wysokiej jakości usług.

Cygnus wyspecjalizował się w produkcji opakowań wykonywanych z tworzyw sztucznych metodą termo formowania.

Oferta firmy skierowana jest zarówno do potentatów, liderów branż wykorzystujących powtarzalne serie opakowań w wielosettysięcznych nakładach jak i do firm średnich i małych których zapotrzebowanie ogranicza sie do kilku lub kilkunastu tysięcy sztuk opakowań.

Najważniejszy jest klient który wraca do Cygnusa po następne opakowania. Co o tym decyduje? Przede wszystkim wszechstronne doradztwo przy wyborze koncepcji opakowania, wysoka jakość produktu i terminowość wykonania..

Cygnus posiada własny dział projektowy który jest w stanie w zaproponować klientom optymalne opakowania dostosowane do ich indywidualnych wymagań i to niezależnie od tego czy pakujemy produkt indywidualny, zestaw produktów, pakiet promocyjny czy elementy ekspozycyjne. Biuro projektowe przygotowało do tej pory kilkaset różnorodnych wdrożeń.

A zaczyna sie zawsze od rozmowy a właściwie dokładnego wysłuchania klienta, określenia jego potrzeb . Powstaje wspólnie ustalona koncepcja, projekt który w ciągu kilku godzin przybiera formę profesjonalnej wizualizacji 3D a jeżeli istnieje taka potrzeba fizyczny prototyp opakowania w ciągu kilku dni!

To juz materiał z którym klient może pracować i ustalać lub uzgadniać z partnerami pozostałe elementy projektu a także wybór właściwych koncepcji marketingowych.

Nie do przecenienia jest fakt że cały proces powstawania opakowania przebiega w jednym miejscu. Koncepcja, wizualizacja, produkcja, dzięki systemom CAD-CAM cały proces przebiega sprawnie i pozwala na aktywny udział zleceniodawcy i jego kolejne akceptacje na poszczególnych etapach.

Prototyp dostarczany jest często w wielu wersjach kolorystycznych, materiałowych, stylistycznych. Dbamy o to aby nasze opakowania wykonane były z bezpiecznych, wysokiej jakości surowców. Produkowane prze Cygnusa blistry, tacki, ekspozytory, pudełka, wkładki wzorniki to produkty wykonane z atestowanych pochodzących nieomal wyłącznie z obszaru Unii Europejskiej surowców.

Bo najważniejsze jest bezpieczeństwo odbiorców i powtarzalność każdej następnej partii opakowań które kierujemy do wielu branż.

Współpracujemy z firmami kosmetycznymi z producentami żywności, gier planszowych, wszelkiego rodzaju galanterii, dystrybutorami wyrobów elektrycznych i elektronicznych i wieloma innymi. Mówiąc opracujemy nowy produkt nie mamy na myśli jedynie koncepcji kształtu.

Równie ważny jest dobór samego surowca i to zarówno samego jego rodzaju jak i optymalnej grubości.

Często okazuje sie ze po serii testów prototypowych do wdrożenia wybierany jest wzór wykonany zupełnie z innego materiału niż ten który występował we wstępnej koncepcji zleceniodawcy. A efektem jest oszczędność nawet do kilkunastu procent całości kosztów projektu!

A gama materiałowa jest szeroka i ciągle Cygnus ją rozwija i uzupełnia o nowe innowacyjne rozwiązania. Proponujemy pełną gamę kolorystyczną, materiały bezbarwne, metalizowane, złocone, flokowane, materiały standardowe i przeznaczone do zastosowań specjalnych (atesty spożywcze, właściwości ESD).Na zachowanie wysokich standardów obsługi klienta ma niewątpliwie wpływ wdrożony w Cygnusie system zarządzania jakością, oparty na założenia normy ISO 9001, uzupełniony regulacjami norm środowiskowych i bezpieczeństwa pracy.

Odbiorcami opakowań Cygnusa są firmy duże i małe, krajowe i zagraniczne a my tak samo cenimy zadowolenie lokalnego producenta galanterii któremu dzięki naszym blistrom podwoiła sie sprzedaż jak i zadowolenie dystrybutora najpopularniejszej na świecie marki whisky ,mając satysfakcję ze nasza flokowana wkładka pozycjonująca świetnie podniosła estetykę i popularność jego zestawów promocyjnych.

ZPU CYGNUS
ul. Litewska 11/13a
PL 80-719 Gdansk
tel +48 58 300 55 95
fax +48 58 300 55 96
handlowy@cygnus.pl
arek.piotrowski@cygnus.pl

www.cygnus.pl
www.opakowania.cygnus.pl

Źródło: ''

Komentarze

  • Ocena propozycji współpracy

    Dobra informacja o Firmie w tej branży - ciekawe rozwiązania