Czekoladki nadziewane Viola zmieniły swoją szatę graficzną. W sklepach pojawiły się nowe display’e utrzymane w eleganckiej i apetycznej brązowo-błękitnej kolorystyce.

Na półkach sklepowych pojawiła się czekoladka nadziewana „Viola” w nowej szacie graficznej. Przeobrażeniu uległo opakowanie produktu jednostkowego oraz pudło zbiorcze - display. Produkt – jak dotychczas - dostępny będzie tylko w sprzedaży na wagę.

„Viola” to znane i lubiane czekoladki o charakterystycznym prostokątnym kształcie. Każda z nich to połączenie kremowego czekoladowego nadzienia z otoczką w postaci szlachetnej deserowej czekolady.

Informacje o produkcie: ,br> Opakowanie sprzedażowe - display 2,4 kg
Cena 1 kg – ok. 35 zł

Wawel SA to jedna z najstarszych i najbardziej znanych fabryk cukierniczych w Polsce, której tradycje sięgają końca XIX wieku. Nieustannie realizuje działania na rzecz doskonalenia swoich wyrobów oraz efektywności organizacji. Produkcja realizowana w fabryce w Dobczycach, oparta jest o sprawdzone receptury, a wykorzystywane surowce są najwyższej jakości i poddawane szczegółowej kontroli. Wawel SA od kilku lat posiada certyfikowany System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2000. Ponadto, dla zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego wyrobów wdrożono system Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli (HACCP). Główna siedziba firmy mieści się w Krakowie. Od 1998 spółka notowana jest na GPW w Warszawie.

Sklep Internetowy: www.wawel-sklep.com.pl

Sklepy firmowe: Gliwice Zwycięstwa 4, Katowice Warszawska 1, Katowice Chorzowska 107, Kraków Rynek Główny 33, Kraków Kalwaryjska 19-21, Łódź A. Struga 5, Poznań Wrocławska 21, Sosnowiec Modrzejowska 10, Tarnów Krakowska 11, Warszawa Nowy Świat 64, Zakopane Gen. Galicy 1A.
Źródło: ''