Na poczatku marca br. firma Digiprint podpisała porozumienie z Esko-Graphics, na mocy którego została generalnym dystrybutorem produktów tej firmy na rynku polskim i włączyła pełną linię jej produktów do swojego portfolio.

Znana ze swojej aktywności na rynku opakowań firma Digiprint stawia na specjalizację skierowaną na rynek projektowania, druku i produkcji opakowań. Wybór EskoGraphics wynika z konieczności posiadania w ofercie kompleksowego rozwiązania zawierającego najwyższej jakości urządzenia do naświetlania płyt flexograficznych, naświetlarki CTF oraz CTP w połączeniu ze specjalistycznym oprogramowaniem do kreacji wzorów opakowań. Uzupełnieniem oferty jest oprogramowanie do projektowania wykrojników Artios CAD oraz stoły wycinające Kongsberg.

W wyniku zawartego porozumienia firma DM System będąca dotychczas sprzedawcą Eskographics w Polsce będzie kontynuować swoją działalność, współpracując z Digiprint w zakresie sprzedaży oraz serwisu urządzeń Eskographics na warunkach autoryzowanego dealera.

Opracowano na podstawie informacji prasowej firmy Digiprint.
Źródło: ''