Na tegorocznych targach Label Expo, dostawcy firmy Digiprint będą prezentowali szereg nowych rozwiązań, dedykowanych dla rynku opakowaniowego i etykietowego. Obejrzeć będzie można maszyny cyfrowe i fleksograficzne, a także urządzenia towarzyszące i oprogramowanie dla tego typu maszyn.

Na stoisku firmy HP Indigo znajdującym się w hali F, będzie można obejrzeć nową maszynę rolową do druku etykiet HP Indigo WS6000 (po raz pierwszy pokazaną na targach Drupa 2008), oraz maszynę ws4500, która będzie drukowała prace klientów. W trakcie całych targów będzie prezentowana zdolność produkcyjna maszyn w na różnorodnych aplikacjach – „Tower of Power”. Przedstawiciele firmy HP zapraszają także na seminarium, którego tematem będą nowe możliwości maszyn HP Indigo, oraz rozwiązania w zarządzaniu drukarnią, które pozwolą zoptymalizować produkcję i uniknąć kłopotliwych przestojów.

EskoArtwork będzie obecne na targach Label Expo na stoisku 5202. Po raz pierwszy pokazana zostanie nowa wersja oprogramowania Esko Software Suite 7 – rewizja 4. W ciągu roku od połączenia Esko i Artwork System, dokonano integracji formatu plików pomiędzy edytorami i platformami workflow, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z dowolnego rozwiązania EskoArtwork. Zaprezentowane zostaną nowe funkcje i możliwości m.in. w programach Backstage Viewer, ArtPro, Studio, Visualizer, Nexus. Na Label Expo EskoArtwork pokaże również kompletne rozwiązania proofingowe, nowe rastry – Concentic Screening, oraz rozszerzające gamut takie jak Equinox i Kaleidoscope.


Mark Andy XP5000


Nowa maszyna rolowa do druku etykiet HP Indigo WS6000

Nie zabraknie także urządzeń do naświetlania płyt fotopolimerowych CDI wraz z nowoczesnym rozwiązaniem Digital Flexo Suite, automatyzującym proces produkcji płyt, umożliwiającym też ograniczenie zużycia materiałów.

Na stoisku Mark Andy (numer 319), jednego z największych dostawców maszyn fleksograficznych na świecie znajdą się maszyny: Mark Andy XP5000 z servo, unowocześniona maszyna 2200, pokazany zostanie także VSR300, oraz nowy system VPM400 usprawniający montaż matryc na wałki maszyny. Organizatorzy zapraszają na codzienne prezentacje.

Firma Digiprint w imieniu dostawców i własnym, zaprasza do odwiedzenia stoisk.
HP Indigo hala F
EskoArtwork stoisko 5202
Mark Andy stoisko 319

Więcej na www.digiprint.pl
Źródło: ''