Firma Digiprint już po raz drugi została wyróżniona prestiżowym tytułem "Gazeli Biznesu". Nagrodę przyznała firmie kapituła dziennika „Puls Biznesu”.

Firma Digiprint odnotowała znaczny wzrost przychodu i awansowała na 961 miejsce rankingu, poprawiając swoja pozycję o 76 miejsc. Podstawowe kryteria doboru firm do zestawienia nie zmieniły się w stosunku do poprzednich wydań rankingu. O miejscu zadecydował wyrażony w procentach przyrost obrotów.

Ranking promuje firmy wiarygodne i ujawniające informacje na temat swoich wyników finansowych, działające zgodnie z zasadami etyki biznesowej i prawa handlowego. Firma Digiprint istnieje na rynku polskim od roku 2000 i zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań dla firm poligraficznych. Nasza oferta obejmuje rozwiązania dla rynku druku cyfrowego, flexograficznego, wielkiego formatu oraz projektowania i produkcji opakowań.

Tytuł Gazeli Biznesu jest dla naszych klientów potwierdzeniem, że podjęli współpracę ze sprawdzonym partnerem i solidną firmą. Kapituła doceniła firmę za bardzo dobre wyniki finansowe, dynamiczny rozwój oraz bycie rzetelnym partnerem biznesowym.

Źróło: www.digiprint.pl
Źródło: ''