Firma Dimark zajmująca się projektowaniem i wykonywaniem profesjonalnych systemów transportu wewnętrznego w liniach automatycznych i półautomatycznych, rozpoczęła od 27 listopada 2007 roku zimową promocję „Rozpocznij Nowy Rok z Dimark”.

Promocja obejmuje maszyny i urządzenia rozlewnicze, pakujące, etykietarki, paletyzatory, depaletyzatory przeznaczone dla przemysłu spożywczego, chemicznego, kosmetycznego i farmaceutycznego piwowarskiego, produkcji napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Oferta stanowi idealne rozwiązanie dla wyposażenia w kompleksowym i modułowym układzie dla transportu wewnętrznego przedsiębiorstw w liniach technologicznych jak i produkcyjnych w ruchu masowym, ciągłym oraz seryjnym.

Wszystkie maszyny znajdujące się w ofercie firmy, stanowią wyroby najwyższej jakości i technologii wykonania, opartej na latach badań i ekspertyz instytucji naukowych i inżynierii w zakresie mechanizacji i budowy maszyn, gwarantując niezawodność działania, minimalne potrzeby konserwacyjne jak i skuteczność działania.

W trosce o bezpieczeństwo w użytkowaniu maszyn i w bezpośrednim kontakcie z produktami na linii, konstrukcja wszystkich maszyny wykonana została ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Wszystkie urządzenia spełniają normy jakości zgodne ze standardami i wymogami europejskimi- CE.

Promocja obowiązuje do końca 2007 roku i skierowana została dla każdego użytkownika ceniącego sobie wygodę, ergonomię użytkowania maszyn, wysoką wydajność i produktywność jak i szybki zwrot inwestycji.

Opracowanie merytoryczne informacji o maszynach zawarte zostało na stronie internetowej www.dimark.com.pl.

Dział sprzedaży udostępnia Państwu wszelkich stosownych informacji o ofercie bezpośrednio pod adresem office@dimark.com.pl lub numerem kontaktowym 061/89-56-002.

Firma zachęca do zapoznania się z ofertą i składania zapytań. Wszystkim zainteresowanym udziela wszelkich rzetelnych informacji i doradztwa.

Pozostając do dyspozycji…

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY


Źródło: ''