40. edycja targów stworzonych w 1947r. będzie okazją do licznych działań mających na celu waloryzację branży… To wszystko tylko w Paryżu!

Dobre perspektywy na 8 miesięcy przed 40. edycją Targów EMBALLAGE  2012 w Paryżu !

Galeria zdjęć targów EMBALLAGE 2010 Kliknij

Patronat medialny opakowania.com.pl

Według prognoz Obserwatorium Emballage1 na jesieni 2011r. 65% ankietowanych handlowców deklarowało zwiększenie nakładów na inwestycje, dla porównania w 2010r. podobną deklarację złożyło 57% ankietowanych.

Dynamikę wzrostu można zauważyć również wśród dostawców, czego dowodem jest duża liczba zgłoszeń do udziału w Międzynarodowych Targach Opakowań EMBALLAGE, które odbędą się w Paryżu od 19 do 22 listopada 2012r.

Na 8 miesięcy przed rozpoczęciem 40. edycji targów ponad 1000 firm, w tym 49% spoza Francji, zarezerwowało stoiska, 83 % powierzchni ekspozycyjnej jest już zajęte. Obecnie na liście 5 najliczniej reprezentowanych krajów (poza Francją) podobnie jak w 2010r., znajdują się : Włochy, Niemcy, Turcja, Hiszpania i Belgia.
Odnotowaliśmy znaczący wzrost liczby wystawców z Turcji, Chin i Tajwanu, ponadto kilka krajów nieobecnych na poprzedniej edycji targów zgłosiło swój udział (Arabia Saudyjska, Liban, Norwegia oraz Wietnam).

Na targach wystawią się najwięksi liderzy sektora opakowań : Arol Group, Coesia Group, KHS, Gerhard Schubert, Harro Höfliger, Marchesini, G. Mondini, Sew Usocome, etc

O 50% wzrosło zainteresowanie stroną internetową salonu www.emballageweb.com . Według prognoz do listopada b.r. nasz portal odwiedzi 450 000 internautów. Wirtualne targi poprzedzają te prawdziwe! Kopalnia informacji i nowych aplikacji, dzięki którym można zoptymalizować cztery dni spotkań biznesowych z partnerami z całego świata.

EMBALLAGE – Packaging Exhibition Paris
Od 19 do 22 listopada 2012
Centrum Wystawowe Paris Nord Villepinte – Francja
1 300 wystawców i 89 000 oczekiwanych gości
Targi organizowane przez COMEXPOSIUM
Salon odbywa się równolegle z targami MANUTENTION
Łącznie oczekujemy 1 500 wystawców i 115 000 odwiedzających
www.emballageweb.com
Prerejestracja wejściówki TUTAJPrzedstawicielstwo Targów w Polsce :
PROMOSALONS POLSKA
Warszawa, tel. 22 815 64 55 fax 22 815 64 80 e-mail : promopol@it.pl


1. Ankieta przeprowadzona na zlecenie Międzynarodowych Targów EMBALLAGE - Comexposium przez firmę GoudLink / MRCC., za pośrednictwem Internetu we wrześniu 2011r. W badaniu wzięło udział 782 respondentów.
Profil ankietowanych: Użytkownicy opakowań i kondycjonowania (368 respondentów), producenci opakowań (296 respondentów), producenci i dystrybutorzy sprzętu (118 respondentów).


EMBALLAGE to Paryż !Targi EMBALLAGE zapewniają swoim odwiedzającym i wystawcom dynamikę pierwszego pod względem ekonomicznym regionu we Francji i jednego z liderów regionów w skali europejskiej. Uczestnictwo w targach EMBALLAGE oznacza podniesienie wartości swoich produktów i usług w sercu liczącego 450 milionów konsumentów rynku Unii Europejskiej.

Targi EMBALLAGE w Paryżu to także aspekt kulturalny i turystyczny!
Paryż, pierwszy kierunek światowej turystyki, słynie ze spuścizny kulturowej o renomie światowej : muzea, wystawy sztuki, konferencje, spektakle, centra handlowe i wydarzenia sportowe…
Odwiedzając EMBALLAGE, można na nowo odkryć Paryż, jego dzielnice i historię.


Źródło: ''