Coca-Cola Company, największy producent napojów bezalkoholowych na świecie ogłosiła, że przychody ze sprzedaży w czwartym kwartale 2007 roku wyniosły 7,3 mld dol., co oznacza wzrost w stosunku do czwartego kwartału roku 2006 o 24 proc.

Zysk netto w czwartym kwartale wyniósł 1,2 miliarda dolarów, czyli o 79 proc. więcej niż w analogicznym okresie 2006 roku. Na wyniki The Coca-Cola Company miała wpływ przede wszystkim dobra sprzedaż w Ameryce Północnej oraz dwucyfrowe wzrosty w Rosji, Brazylii, Indiach i Chinach. Pod względem wielkości sprzedaży Polska zajmuje szóstą pozycję za takimi potęgami europejskimi, jak Hiszpania, Niemcy, Wielka Brytania, Francja i Włochy.

Źródło: Coca-Cola
Źródło: ''

Komentarze

  • coca cola to sz...

    cocacola pozyskała te zyski kosztem ludzi którzy pracowli w tej firmie ,którzy byli oddani całym sercem i dyszą ale szefowie tej firmy uważają że pracownik po 10 latach pracy jest wypalony i trzeba go wylać na zbity pysk.ludzie uważajcie ,nie poświęcajcie życia dla cocacoli.PS. zyski firmy to też przekręty,wiem coś na ten temat.pozdrawiam ludzi którzy pracowali dla tego kołchozu!!!!!!!!!!!!!