Firma Champneys poszukiwała dozownika do swojej prestiżowej nowej serii kosmetyków dla mężczyzn i odkryła, że Magic Star opracowany przez RPC Bramlage-Wiko jest idealnym połączeniem estetyki i funkcjonalności.

Firma Champneys, znana ze swoich ośrodków odnowy biologicznej, poszerza swoją ofertę artykułów toaletowych i wprowadziła na rynek serię dla mężczyzn Champneys For Men, uzupełniającą oferowane już artykuły dla kobiet. Nowa seria, produkowana dla Champneys przez Acheson & Acheson, sprzedawana jest we wszystkich ośrodkach Champneys, na witrynie internetowej firmy oraz wyłącznie w supermarketach Sainsbury’s.Dozownik potrzebny był do dwóch produktów z serii: balsamu po goleniu Soothing After Shave Balm oraz kremu nawilżającego do twarzy Skin Maintenance Facial Moisturiser. Producent Acheson & Acheson zauważył rosnącą popularność dozownika Magic Star i uznał, ze jego charakterystyczny kształt kojarzy się z wysoką jakością odpowiednią dla marki Champneys For Men. Ponadto wykorzystany w nim pomysłowy system dozowania, umożliwiający kontrolowane wydzielanie i higieniczne nakładanie kremów i płynów, zapewniał doskonałą funkcjonalność wymaganą przez odbiorcę.

Magic Star o pojemności 50 ml zamówiono w kolorze szarym odpowiadającym barwom marki Champneys For Men. Do kremu nawilżającego zastosowano zamkniecie w tym samym kolorze, natomiast do balsamu po goleniu wykorzystano wersję przezroczystą.

Źródło:
Źródło: ''