Firma Airspray jest liderem w produkcji wysokiej jakości dozowników. Specjalizuje się w dziedzinie mechanicznych dozowników pianotwórczych, działających bez użycia aerozolu.

Dozowniki pianotwórcze są nowoczesne i niezawodne, specjalnie zaprojektowany mechanizm pozwala na dokładne mieszanie się płynu i powietrza za każdym naciśnięciem pompki. Potrząsanie butelką przed użyciem nie wpływa na jakość otrzymanej piany i w przeciwieństwie do innych tego typu dozowników na rynku, możliwe jest użycie pod każdym kątem, dzięki specjalnie wyprofilowanej rurce.

Szeroka gama produktów pozwala na dowolną kombinację kolorów i kształtów. Łatwość dostosowania się do potrzeb klienta ma szczególne znaczenie w branży opakowań kosmetycznych, gdzie atrakcyjny wygląd stanowi o sukcesie sprzedaży produktu.
Nowa linia dozowników pianotwórczych WaterGuard Airspray właśnie wprowadził na rynek nową linię dozowników pianotwórczych o nazwie WaterGuard, zaprojektowaną specjalnie do pakowania produktów mających bezpośredni kontakt z wodą, takich jak żele do kąpieli i pod prysznic, mydła, szampony.
Atrakcyjna forma i wzornictwo oraz szeroki zakres funkcji trzech pierwszych modeli z nowej serii WaterGuard: WRT4, WRD4 i WRM3 zwracają uwagę producentów kosmetyków.

Wśród firm, które już zaufały firmie Airspray wymienić można m.in. Bionsen oraz Rogé Cavaillès. Modele WRT4 i WRF3 pomogły zróżnicować ich ofertę i tym samym zainteresować większą liczbę odbiorców swoimi wyrobami.

Więcej informacji: www.unicom.com.pl

Unicom International Sp. z o.o.
ul. Biała 3
00-895 Warszawa
Tel.: 22 / 654 10 81
Fax.: 22 / 652 37 86
info@unicom.com.pl


Źródło: ''