Wenger Senf Brzengungs-und Handel GmbH powstała w Austrii i przez ponad 110 lat odnosi sukcesy, produkując musztardę, vinegar, ketchup, majonez i inne. Firma zaczęła rewolucję na rynku napojów alkoholowych i bezalkoholowych wprowadzając markę GO. Drinki w tubkach to innowacyjny pomysł, który powstał w samym sercu Europy, w Carinthia.

Z tego przepięknego regionu Austrii kolorowe napoje eksportowane są do ponad 16 państw na całym świecie, tj.: Belgia, Niemcy, Grecja, Chiny, Kanada, USA a nawet Meksyk. Firma posiada swoją filię, także w Nowym Yorku. W roku 2006 firma ATP – CP została jedynym przedstawicielem marki GO na rynku polskim.

Drinki w tubce mają 10,5 proc. zawartości alkoholu, duże kosztują 7,5 zł. Na razie dostępne są w 22 sklepach i ośmiu klubach w Warszawie, a także w Poznaniu i we Wrocławiu, jednak austriacki producent chce rozszerzyć sprzedaż na teren całego kraju. To praktyczne opakowanie. Takiego drinka można włożyć na imprezie do torby bez obaw, że się wyleje. Do tubki nie można też dosypać narkotyku.

Źródło: www.go-for-more.pl
Źródło: ''

Komentarze