Zapraszamy Państwa do udziału w II edycji targów easyFairs® PACKAGING INNOVATIONS, które odbędą się 13 i 14 kwietnia, w hali EXPO XXI w Warszawie. Poprzednia edycja pokazała, że na polskim rynku potrzebna jest impreza, która producentom i dostawcom, szczególnie branży FMCG, dostarcza rozwiązań i inspiracji z zakresu pakowania.

Targi easyFairs® PACKAGING INNOVATIONS 2010 będą niepowtarzalną okazją spotkania w jednym miejscu i czasie szerokiej rzeszy profesjonalnych i kompetentnych odwiedzających z producentami opakowań z tworzyw sztucznych, metalu, szkła, tektury, folii i drewna. Podobnie jak podczas poprzedniej edycji, zapraszamy do udziału w targach także agencje i firmy reklamowe, zajmujące się kreacją i zarządzaniem marką. Nowością będzie specjalnie wydzielona strefa LABELLING, gdzie prezentowane będą rozwiązania w zakresie etykiet, kodów, nalepek, urządzeń do znakowania i kontroli, nadruku na etykietach, czy systemów RFID.Podczas trwania targów, będą Państwo mieli okazję wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach learnShops™, czyli mini seminariach, odbywających się w specjalnie wydzielonych częściach ekspozycji targowej, a nie w zamkniętych salach wykładowych, co zapewnia szerszy udział odwiedzających w prezentacjach.

Kwietniowe targi easyFairs® PACKAGING INNOVATIONS, to szansa na osiągnięcie sukcesu rynkowego przez Państwa i Państwa firmę. Przekonajcie się Państwo osobiście!!

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące targów: http://www.easyfairs.com/piwarsaw

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

Tomasz Ślaski
Tel.: +48 (12) 651 95 25
Fax: +48 (12) 651 95 22
tomasz.slaski@easyfairs.com
www.easyfairs.com/piwarsaw
Źródło: ''