Drukarnia Cezar w Zaściankach koło Białegostoku szuka pracowników, firma planuje zatrudnić ok. 40 osób w różnych zawodach poczynając od biura po produkcję.

Cezar poszukuje pracowników ze względu na rosnącą produkcję, chce sprostać ilości zamówień. Obecnie drukarnia zatrudnia 210 osób. To jednak za mało.

Zwiększenie zatrudnienia w Cezarze wiąże się z planami zarządu, by przejść na system pracy w ruchu ciągłym (przez całą dobę i siedem dni w tygodniu). Firma ma też szanse na podpisanie dużego kontraktu z zagranicznym kontrahentem - na razie jednak nie chce zdradzać, z którym. Poszukiwani są pracownicy do działu handlowego ze znajomością angielskiego, kierownicy zmian, brygadziści, planiści (do planowania produkcji) i specjaliści ds. komunikacji.

Pracę w Cezarze znajdą też maszyniści typograficzni i operatorzy maszyn poligraficznych, grafik komputerowy, potrzebni będą również chemicy do firmowego laboratorium.
W planach są także nowe stanowiska dla pracowników introligatorni.

Pod koniec roku spółka zamierza uruchomić tzw. "Akademię Cezara", gdzie we własnym zakresie będzie kształcić przyszłe kadry.

Większość prac w drukarni odbywa się na najnowszych maszynach Heidelberga. Do 2010 r. firma planuje wzrost sprzedaży do 100 mln euro. W zeszłym roku zainwestowała ok. 30 mln zł.
Drukarnia Cezar sp. z o.o. z Zaścianek koło Białegostoku działa od 1989 r. na czterech polach produkcji: etykiet wysoko przetworzonych dla branży alkoholowej (obsługuje 80 proc. tego rynku i wszystkie polskie Polmosy); etykiet na tworzywie sztucznym do produkcji opakowań (70 proc. krajowego rynku, m.in. dla Almette i Zielonej Budki); opakowań dla branży kosmetycznej; druków wyspecjalizowanych do produkcji materiałów reklamowych (m.in. dla koncernu Gillette). Firma ma swoje biura sprzedaży w Gdańsku i w Warszawie.
Źródło: ''