Targi Packaging Innovations 2017 to miejsce spotkań wystawców z całej Polski jak i zagranicy. W tegorocznej edycji wśród nich nie zabraknie polskiej Drukarni Opakowań TAKT - nowoczesnej firmy, z wieloletnim doświadczeniem, oferującej szeroki wachlarz usług poligraficznych, będącej liderem w produkcji opakowań kaszerowanych.

Drukarnia Opakowań TAKT i Najlepsze Opakowanie Roku na Packaging Innovations!

Już po raz kolejny TAKT zaprezentuje na targach opakowania, które produkuje nie tylko na rynek polski ale również zagraniczny. Są to opakowania kaszerowane, wykonane w oparciu o tekturę litą z okleiną, wykonaną techniką druku offsetowego wraz z szeroką gamą uszlachetnień. Opakowania, które oferuje firma, znajdują zastosowanie w różnych segmentach rynku:

  • kosmetycznym, 
  • alkoholowym, 
  • odzieżowym, 
  • gier planszowych, karcianych, puzzli,
  • muzycznym, w tym opakowania na płyty winylowe. 

TAKT specjalizuje się w produkcjach specjalnych.

W minionym roku firma otrzymała liczne nagrody w konkursach, na najlepszy produkt poligraficzny w kategorii OPAKOWANIE oraz w konkursie ART OF PACKAGING - NAJLEPSZE OPAKOWANIE ROKU – za WYDAWNICTWO WAJDA!

- "JAKOŚĆ i KREATYWNOŚĆ – tym kierujemy się w realizacji każdej produkcji. Nie lubimy ograniczeń, dlatego cenimy rozwiązania, które pozwalają nam realizować prace zgodnie z przyjętą koncepcją i zamierzeniem klienta" – mówi Joanna Stanowicka-Ozga, Marketing Manager w Drukarni TAKT.

W trakcie Targów Packaging Innovations 2017 firma zaprasza na stoisko D1, gdzie zaprezentuje najnowsze, innowacyjne i najbardziej spektakularne realizacje opakowań kartonowych. Firma zaprasza również na prelekcję podczas workshopu: „Najlepsze opakowanie roku w Polsce! - Wydawnictwo WAJDA. O tym jak powstają Perły wśród Opakowań w Drukarni TAKT!”

 

Dowiedz się więcej o firmie TAKT

 

Źródło: Drukarnia Opakowań TAKT