Z racji tego, że Packaging Innovations to najważniejsze targi w branży opakowań w Europie Środkowo-Wschodniej, nie mogło na nich zabraknąć Drukarni TAKT. Oferta firmy jest bardzo szeroka – od projektu do gotowego produktu: DRUK – TŁOCZENIE – PAKOWANIE. TAKT produkuje opakowania typu PREMIUM, na litej tekturze introligatorskiej, kaszerowane dowolnymi okleinami (typu „Clamshell, „Premium”), opakowania kartonowe (obwoluty, pudełka, opakowania typu Digipack, koperty) z wykorzystaniem szerokiej gamy uszlachetnień.

Drukarnia Opakowań TAKT na targach Packaging Innovations 2017 - podsumowanie!

Joanna Stanowicka-Ozga, marketing manager w firmie TAKT, komentuje:

- "Nasza specjalizacja to opakowania kaszerowane, eleganckie, bardzo wysokiej jakości oraz na indywidualne zamówienie. Wykonujemy opakowania, które znajdują zastosowanie w różnych segmentach rynku: kosmetycznym, alkoholowym, odzieżowym, gier planszowych, karcianych, puzzli czy też muzycznym, w tym opakowania na płyty winylowe. Na stoisku zaprezentowaliśmy najciekawsze produkcje, gdzie każdy zwiedzający mógł je obejrzeć, poszukać inspiracji, znaleźć innowacyjne rozwiązania opakowań."

Największe zainteresowanie wśród zwiedzających wzbudziło NAJLEPSZE OPAKOWANIE ROKU W POLSCE nagrodzone w konkursie ART OF PACKAGINGWydawnictwo WAJDA. WAJDA to piękne, wysokiej jakości opakowanie, które swą formą wprowadza użytkownika w tajemniczy klimat kinematografii wielkiego polskiego reżysera Andrzeja Wajdy. Przeprowadzona dwukrotnie prelekcja na ten temat podczas warsztatów Work Shops podczas targów pozwoliła pokazać zwiedzającym jak powstają PERŁY WŚRÓD OPAKOWAŃ w DRUKARNI TAKT.

- "Nasze produkcje trafiają nie tylko na rynek polski ale w dużej mierze na zagraniczny. Dla nas trendem jest JAKOŚĆ, więc dokładamy wszelkich starań by spełniać to założenie i to doceniają Klienci, zlecając u nas produkcje" - komentuje Joanna Stanowicka-Ozga. - "Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni tegoroczną edycją Targów PACKAGING INNOVATIONS, z racji ilości i jakości spotkań, które się odbyły na naszym stoisku. Cieszymy się, że realizujemy tak ciekawe, różnorodne i złożone produkcje. Każdy Klient to nowe doświadczenie i wierzymy, że będzie ich coraz więcej. Na pewno nie zabraknie nas na tych targach za rok! Do zobaczenia!"

 

Więcej o Drukarni Opakowań TAKT

 

TAKT - podsumowanie Packaging Innovations

TAKT - podsumowanie Packaging Innovations

TAKT - podsumowanie Packaging Innovations

TAKT - podsumowanie Packaging Innovations

TAKT - podsumowanie Packaging Innovations