20 maja w Warszawie w hotelu The Westin Warsaw odbył się doroczny Bal Polskiej Izby Druku, na którym miała miejsce Gala XVIII edycji konkursu o nagrodę Złotego Gryfa.

DRUKARNIA TAKT czterokrotnie nagrodzona przez Polską Izbę Druku!

ZŁOTY GRYF to nagroda w konkursie na najlepszy pod względem technicznym i jakościowym produkt poligraficzny (w danej kategorii) organizowany przez Polską Izbę Druku - jedyną ogólnopolską organizację samorządową drukarzy, która chroni interesów polskich drukarzy.

W tym roku w wydarzeniu wzięło udział 163 reprezentantów wszystkich specjalizacji i miejsc pracy związanych z branżą poligraficzną.

Goście zostali powitani przez nowego Prezesa Polskiej Izby Druku (PID), pana Leszka Wojtczuka, po czym nastąpiła uroczystość oficjalnego podziękowania dotychczasowemu Prezesowi PID - panu Edwardowi Dreszerowi, który pełnił tę funkcję przez ostatnie dwie kadencje.

W dalszej części Gali, w imieniu nieobecnego Przewodniczącego Jury konkursu Złotego Gryfa, pana profesora Jerzego Petriaszwiliego, krótkiego omówienia prac Jury oceniającego tegoroczne produkty poligraficzne nadesłane na konkurs, dokonał pan Piotr Dobrołęcki, V-ce Przewodniczący tegorocznego Jury a jednocześnie księgarz, wydawca i dziennikarz branżowy.

 

O godz. 21.30 rozpoczęła się Gala rozstrzygnięcia XVIII edycji konkursu Złotego Gryfa 2017, celem nagrodzenia najlepszej jakości wykonania produktu poligraficznego.

Jury Konkursu w składzie: Przewodniczący Jerzy Petriaszwili (IMiP PW), Ryszard Czekała (Polska Izba Druku), Piotr Dobrołęcki V-ce Przewodniczący (Polska Izba Książki), Bernard Jóźwiak (Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego), Maciej Hoffman (Izba Wydawców Prasy), Beata Pyś-Skrońska (Polska Izba Opakowań), Andrzej Rowicki (Ekspert fleksograf), Andrzej Tomaszewski (COBRPP) i Bogdan Wyrzykowski (SiMP) na swoim kwietniowym posiedzeniu po zapoznaniu się z pracami nadesłanymi na konkurs, postanowiło przyznać statuetki Złotego Gryfa.

 

Zobacz produkty DRUKARNI TAKT nominowane do nagrody ZŁOTEGO GRYFA

 

W trzech kategoriach statuetki trafiły w ręce DRUKARNI TAKT:

  • Kategoria: Produkt wielobarwny w oprawie złożonej

„Marillion”
Statuetkę ZG wręczył pan Krzysztof Pindral, Prezes firmy Heidelberg Polska Sp. z o.o.

  • Kategoria: Produkt informacyjno-reklamowy

„Ostatnia Rodzina”
Statuetkę ZG wręczyła pani Katarzyna Borowska, Dyr. Zarządzająca w firmie Burgo Polska Sp. z o.o.

  • Kategoria: Opakowanie z nadrukiem

 „Wajda”
 Statuetkę ZG wręczył pan Edward Dreszer, wieloletni członek Rady Polskiej Izby Druku i jej Prezes przez ostatnie dwie kadencje.

 

Punktem kulminacyjnym Gali było wręczenie statuetki DIAMENTOWY GRYF - trzykrotnemu laureatowi nagrody ZŁOTY GRYF, którą zasłużenie otrzymała po raz kolejny DRUKARNIA TAKT.

Ponadto dodatkowa produkcja zgłoszona przez firmę, została nominowana do nagrody głównej – FISZ EMADE TWORZYWO oraz opatrzona dyplomem.

 

- "To dla nas ogromny sukces i wyróżnienie. Bardzo się cieszymy ze zdobytych nagród. To udowadnia, że wykonywane przez nas produkcje są bardzo wysokiej jakości. ZŁOTE GRYFY jak i DIAMENTOWY GRYF to już kolejne nasze nagrody w tym konkursie, które wzmacniają pozycję DRUKARNI TAKT na rynku. Tak jak wielokrotnie wspominałam: dla nas trendem jest JAKOŚĆ! A wygrane w tym konkursie tylko i wyłącznie to potwierdzają" – komentuje Joanna Stanowicka-Ozga, MARKETING MANAGER, TAKT Sp. z o.o.

 

Więcej o DRUKARNI TAKT