Dystrybutor maszyn i urządzeń dla przetwórstwa tworzyw sztucznych organizuje w firmie Drzwi Otwarte pod hasłem "Sięgnij po więcej". 8 kwietnia częstochowskie Plastigo po raz kolejny zaprosi Klientów i Parterów do centrum swojej działalności.

Drzwi Otwarte w Plastigo

Spotkanie pozwoli poznać możliwości marki i wszystkie nowości w ofercie miesiąc przed Targami Plastpol 2016. Podczas Drzwi Otwartych odwiedzający będą mogli zobaczyć pracujące gniazda produkcyjne oraz wziąć udział w ciekawych prelekcjach dotyczących najnowszych trendów w branży. Firma posiada własne laboratorium, w którym odbędzie się pokaz z zakresu kontrolowania jakości. Specjaliści opowiedzą o działalności zakładu i jego procesach technologicznych. 

Drzwi Otwarte pozwolą pracownikom Plastigo zaprezentować nowości w ofercie wtryskarek oraz większe możliwości maszyn będących w dotychczasowej dystrybucji. Podczas wydarzenia ukazana zostanie próbka możliwości szkoleniowych, jakie od kliku lat odbywają się w Plastigo oraz konsultacji dotyczących pozyskiwania środków unijnych i elastycznych form finansowania. Ponadto w nowej ofercie firmy znajdą się rozwiązania serwisowe zwiększające efektywność produkcji.

Źródło: Plastigo