W dniach od 15 do 18.09.2008 na targach Taropak można będzie zapoznać się ze specjalistycznym ploterem UV do zadruku opakowań.

Na stoisku firmy Atrium Centrum Ploterowe zostanie zaprezentowany ploter UV firmy Durst dedykowany dla rynku opakowaniowego i POP/POS.

„Opakowaniowy” Durst to urządzenie przeznaczone do zadruku na powlekanych i niepowlekanych materiałach płaskich takich jak tektura falista, kartony, pianki, pleksi a także na tak nietypowych jak aluminium czy szkło. Ploter oferuje rzeczywistą rozdzielczość 600 dpi. Jest to wystarczająca dokładność, aby osiągnąć czytelne teksty o wielkości kilku punktów. Jednocześnie wysoką produktywność i jakość druku zawdzięczamy opatentowanej technologii Quadro Array firmy Durst. Technologia ta jest wykorzystywana przez całą linię ploterów Durst Rho UV.

Durst to ploter czterokolorowy, z możliwością rozbudowy o kolor biały, kolory spotowe, jasny cyjan i jasną magentę a także o bezbarwny lakier. Ploter wyposażony jest w profesjonalną stację roboczą z oprogramowaniem Durst Rho Linux opartym o RIP Caldera.

Polskim dystrybutorem ploterów UV marki Durst jest Atrium Centrum Ploterowe.

Źródło: www.atrium.com.pl
Źródło: ''