Dziś rozpoczyna się najważniejsze na polskim rynku targi dla przetwórców tworzyw sztucznych. Od 27 do 30 maja w Kielcach odbywać będzie się Plastpol 2008. Podczas wystawy zaprezentuje się blisko 800 firm z całego świata. Wyłączny patronat internetowy tych targów objął portal www.tworzywa.com.pl.

Kieleckie targi to okazja do nawiązania ciekawych relacji biznesowych, możliwość spotkania z partnerami, a także potencjalnymi klientami. W tym roku na targach Plastpol pojawi się blisko 800 firm, w tym połowa z zagranicy.

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych są miejscem spotkań najważniejszych firm z branży, prezentujących nowości w dziedzinie techniki przetwórstwa tworzyw sztucznych: maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia wykorzystywane w branży, tworzywa sztuczne, komponenty, technologie recyklingu oraz zastosowania systemów informatycznych w przetwórstwie tworzyw. Swoje rozwiązania technologiczne oraz gotowe produkty oferują również firmy z branży opakowań z tworzyw sztucznych.

Specyfiką targów PLASTPOL jest możliwość obejrzenia na stoiskach firm normalnego cyklu produkcyjnego, stosowanego w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Cztery targowe dni w halach Targów Kielce to okazja do zaprezentowania różnorodnych produktów z tworzyw sztucznych oraz obejrzenia procesów technologicznych, takich jak: mielenie tworzyw, dobieranie kolorów koncentratów barw, galwanizowanie, malowanie i metalizowanie tworzyw, cięcie strumieniem wody, precyzyjne wykrawania folii i płyt oraz produkcja gotowych elementów przez wtryskarki i wytłaczarki.

Goście i wystawcy mogą również uczestniczyć w licznych seminariach, konferencjach i spotkaniach branżowych, prezentujących najnowsze osiągnięcia i aktualne trendy w branży tworzyw sztucznych. Podczas ubiegłorocznej edycji targów PLASTPOL odbyło się 15 takich spotkań.

Zobacz Program tragów Plastpol 2008

Zobacz Plan rozmieszczenia stoisk
Źródło: ''