Wszystkich związanych z branżą spożywczą, kosmetyczną, farmaceutyczną, chemiczną, tworzyw sztucznych bądź przemysłową z pewnością zainteresuje informacja o zbliżających się targach easyFairs Packaging Innovations 2011.

easyFairs Packaging Innovations – 23 i 24 marca 2011. Nowości w branży opakowań
Poszukujący wiadomości na temat rozwiązań w świecie opakowań, recyklingu czy też konfekcjonowania, podobnie jak podczas poprzednich edycji targów organizowanych przez firmę easyFairs, na pewno nie zawiodą się odnajdując potrzebne dla nich informacje oraz nawiązując konieczne dla rozwoju firmy kontakty.
Targi Packaging Innovations zawdzięczają swą rosnącą popularność nowatorskiej formie – organizatorzy dopełniają wszelkich starań aby trwające jedynie dwa dni targi odwiedziła jak największa liczba osób bezpośrednio związanych z ich tematyką i jednocześnie odpowiedzialnych za podejmowanie decyzji dotyczących wyboru producentów i dostawców. Jak podkreśla Ewa Woch, Dyrektor Zarządzający easyFairs Poland, 25% odwiedzających stanowią właściciele lub dyrektorzy zarządzający, natomiast kolejne 24% to osoby mające bezpośredni wpływ na wizerunek marki czy rozwój firmy. Jest to bezsprzecznym dowodem na to, iż targi PI gwarantują najwyższą możliwą skuteczność.

Ponadto odwiedzający mają możliwość zapoznać się nie tylko z uznanymi już rozwiązaniami, ale także z licznymi nowościami na rynku opakowań. Podczas poprzedniej edycji targów wystawcy zaprezentowali aż 20 innowacji.

Zagadnienie opakowań łączy się również ze znakowaniem i etykietowaniem. Dlatego też w poprzednim roku organizatorzy stworzyli specjalną strefę „Labelling”. Wobec czego wśród wystawców znalazły się także firmy zajmujące się tworzeniem rozwiązań w zakresie urządzeń do etykietowania czy też systemów RFID. W tym roku w ramach nowości, zwrócono także uwagę na tzw. strefę „CO-packaging”, czyli wszelkie kwestie związane z pakowaniem, przepakowywaniem oraz konfekcjonowaniem produktów.

Wśród wystawców znajdują się firmy z Polski, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Litwy, Włoch, Portugalii oraz Francji. Natomiast wśród odwiedzających byli m. in. Tak znaczące firmy na polskim rynku, jak Dax Cosmetics, Avon, Grupa Żywiec, Odra SA, Tschibo, Hasco-lek, Cadbury Wedel, Herbapol, Lindt, Colgate-Palmolive, Nestle, Grupa Kolastyna, Bielenda

Warto podkreślić, iż dopełnieniem oferty wystawców będą bezpłatne prezentacje firm, samodzielne mini-seminaria i wykłady, odbywające się w specjalnie wydzielonych częściach ekspozycji targowej. Zapewni to zwiedzającym swobodny dostęp do wszystkich prezentacji. W ubiegłym roku warsztaty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Potwierdza to wysoka frekwencja na wszystkich prezentacjach learnShops™. Fakt ten wynika przede wszystkim z formuły, zakładającej przekazanie praktycznych informacji w stosunkowo krótkim czasie, jak największej liczbie zwiedzających.
Więcej informacji na stronie: www.easyfairs.com/piwarsaw

Biuro organizacyjne:
easyFairs Poland Sp. z o.o.
31-564 Kraków
Al. Pokoju 82
Tel: (12) 651 95 20
Fax: (12) 651 95 22
Poland@easyfairs.com


Źródło: ''