2 i 3 grudnia 2009 roku w Krakowie odbyła się pierwsza edycja targów easyFairs® SyMas. Były to pierwsze w Polsce targi przeznaczone specjalnie dla branży materiałów sypkich i masowych.

easyFairs® SyMas - Targi Obróbki, Magazynowania, Przeładunku, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych
W targach easyFairs® SyMas Kraków 2009 wzięło udział 56 wystawców z Polski, Niemiec, Belgii i Holandii. W ciągu dwóch dni wystawcy zaprezentowali ciekawą ofertę produktów i usług dla branży materiałów sypkich i masowych tj. maszyny, nowości produktowe oraz rozwiązania technologiczne. Były to głównie urządzenia weryfikujące, filtrujące, separujące, transportujące oraz aparatura kontrolno-pomiarowa.

Zakres tematyczny imprezy oraz jej branżowość okazały się dużym atutem i zostały pozytywnie ocenione przez odwiedzających, reprezentujących głównie przemysł mechaniczny, budowlany, chemiczny i spożywczy. Odwiedzający chwalili przede wszystkim możliwość nawiązania w jednym miejscu i czasie nowych kontaktów biznesowych, dobre przygotowanie organizacyjne, a także wybór tematyki imprezy, który do tej pory nie był podejmowany w Polsce.

Imprezie towarzyszyła I Ogólnopolska Konferencja poświęcona materiałom sypkim i masowym zorganizowana przez wydawnictwo Vogel Business Media.

Zobacz całe [attach=attach1]sprawozdanie z targów[/attach]

Źródło: ''