Eleganckie czarne torby będą nieodpłatnie wręczane klientom kupującym kosmetyki w tych drogeriach i sklepach, które ściśle współpracują z dystrybutorem produktów w ramach tzw. Klubu GOSHa.

GOSH wprowadza do sklepów w całej Polsce własne ekologiczne torby wielorazowego użytku. Eleganckie czarne torby będą nieodpłatnie wręczane klientom kupującym kosmetyki w tych drogeriach i sklepach, które ściśle współpracują z dystrybutorem produktów w ramach tzw. Klubu GOSHa. Ten unikalny i bardzo użyteczny prezent będą otrzymywali klienci, którzy zakupią co najmniej dwa kosmetyki kolorowe lub jeden produkt perfumeryjny marki GOSH.

GOSH jest pierwszym producentem kosmetyków, który na polskim rynku wprowadza torby ekologiczne z własnym logo. Celem tej akcji jest zwrócenie uwagi konsumentów na konieczność dbania o przyrodę i środowisko naturalne. Jednocześnie GOSH dąży na wypromowania w Polsce swojego wizerunku jako firmy przykładającej ogromną wagę do kwestii ekologicznych. Podobną politykę GOSH prowadzi na swoim macierzystym rynku, czyli w Danii. Duńczycy – tak jak wszyscy Skandynawowie – podkreślają na każdym kroku swoją troskę o środowisko naturalne i podejmują wszelkie wysiłki dla jego ochrony.

Wyłączny dystrybutor kosmetyków GOSH w Polsce, firma Brodr. Jorgensen ma nadzieję, że również polscy klienci będą chętnie korzystali z wygodnych i obszernych ekologicznych toreb na zakupy, na których nadrukowano logo GOSH oraz zdjęcie przedstawiające kosmetyki kolorowe tej marki.

Torby zostały zaprojektowane tak, aby miały atrakcyjny wygląd oraz były użyteczne i komfortowe. Ich cechy charakterystyczne to czarna, elegancka kolorystyka, długie uszy umożliwiające zarzucenie na ramię, wygodne zapięcie, co zapewnia bezpieczeństwo zawartości torby oraz duża wytrzymałość i pojemność. Torby wykonane są z miękkiego, przyjaznego w dotyku materiału, podlegającego biodegradacji.

Źródło: www.gosh.pl
Źródło: ''