Polski producent lodów podjął decyzję o odświeżeniu wizerunku marki Prima i wprowadzeniu nowych, ekskluzywnych opakowań kartonowych.

Sztywne i mocne opakowania gwarantują ochronę produktu a ponadto wyróżniają się doskonałej jakości szatą graficzną wzbogaconą elementami w kolorze złota. Producent wprowadził na rynek lody o smaku śmietankowym z wiśniami i sosem wiśniowym w opakowaniu o pojemności 1l. Pojemnik o średnicy 133,3 mm i wysokości 106,3 mm zamykany jest kartonowym wieczkiem, które po otwarciu może być ponownie zamknięte.

Huhtamaki jest globalnym dostawcą specjalistycznych opakowań jednostkowych. Firma specjalizuje się w produkcji opakowań jednostkowych z papieru, tworzyw sztucznych, materiałów giętkich i włókien celulozowych i jest prawdziwym ekspertem w wybranych dziedzinach. Huhtamaki oferuje produkty standardowe, indywidualne rozwiązania i kompletne systemy pakowania.

Dzisiaj strategia Huhtamaki jest określana przez wytwarzanie i dostarczanie specjalistycznych opakowań jednostkowych. Firma posiada 68 zakładów produkcyjnych oraz biura handlowe w 37 krajach i zatrudnia blisko 15.000 pracowników. Siedziba główna mieści się w Espoo w Finlandii. Huhtamaki Oy jest spółką notowaną na giełdzie w Helsinkach.

Źródło: www.huhtamaki.pl
Źródło: ''

Komentarze