Efektywność i elastyczność cutter CNC (ploter tnący CNC) jest receptą na sukces w szybkim prototypowaniu oraz w produkcji opakowań na indywidualne zamówienie. W Polsce jest już dostępne rozwiązanie, które idealnie realizuje oczekiwania współczesnej branży opakowań klasy premium.

Zobacz jak działa cutter-ploter tnący Infotec 4021 Energy C

Polski producent przemysłowych maszyn CNC, InfoTEC CNC, w odpowiedzi na zgłaszane potrzeby klientów oraz widząc, iż coraz większą rolę odgrywają indywidualne projekty opakowań, a czas życia samych koncepcji się skraca, zaprojektował wielkoformatowy ploter tnący CNC InfoTEC 3121 E-Cut. Pozwala on w bardzo krótkim czasie przygotować nowe prototypy, a nawet uruchomić niskonakładową produkcję bez potrzeby stosowania wykrojników.

Szeroka wszechstronność dostępnych narzędzi do cutter CNC InfoTEC E-Cut, sprawia, iż znacznie zwiększa się efektywność produkcji oraz możliwość zastosowania różnych materiałów. Na ploterze CNC z łatwością można przygotować opakowania, standy reklamowe czy ekspozytory POP z takich materiałów jak: tektura falista, warstwowa, karton, twarda tektura typu honeycomb (plater miodu) oraz folia, guma czy różne rodzaje pianek i kompozytów.

E-Cut posiada bardzo przyjazne oprogramowanie, które pozwala w prosty sposób zaimportować projekt CAM bezpośrednio do urządzenia i od razu rozpocząć produkcję. Nie wymaga to pośrednich rozwiązań, które często są kosztowne i wydłużają cały proces projektowania o godziny, dni, tygodnie. Alternatywą dla wielkoformatowego InfoTEC 3121 E-Cut jest mniejszy ploter tnący CNC InfoTEC 1216 C-Cut czy automatyczny cutter InfoTEC 3025 C PLUS do zastosowań przemysłowych.

Skontaktuj się z doradcą i zamów maszynę!

Atrybuty InfoTEC 3121 E-Cut:

 

  • Wielkoformatowe pole robocze:3100x2100mm,
  • Szeroka gama narzędzi: nóż oscylacyjny, nóż wleczony, bigownik, kamera do wideopozycjonowania paserów, wrzeciono do bardzo sztywnych materiałów (mdf, tworzywa sztuczne, aluminium),
  • Precyzyjne mapowania pracy dzięki cyfrowym serwonapędom we wszystkich osiach,
  • Wysoko efektywny system podciśnienia do pewnego zamocowania materiału,
  • Precyzja i powtarzalność dzięki technologii CNC,
  • Wszechstronność obrabianych materiałów: tektury, kartony, pianki,
  • Przemysłowa  budowa: monolityczne stalowe łoże, cyfrowe serwonapędy AC, skośnie szlifowane listwy przeniesienia napędu z hartowanej utwardzanej stali.

 

InfoTEC CNC – your impact on the future!

InfoTEC CNC jest firmą z pasją i tradycją. Posiada ponad 18. letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji maszyn sterowanych komputerowo. Oferta producenta obejmuje szeroką gamę maszyn w różnych seriach, a ich zadaniem jest sprostać wszelkim wymaganiom produkcyjnym. InfoTEC CNC wierząc w sukces swoich klientów wspiera ich na drodze rozwoju. Zapewnia im profesjonalne urządzenia zwiększające konkurencyjność oraz partnerstwo w biznesie. InfoTEC CNC oferuje swoją wiedzę, wyniesioną ze współpracy z tysiącem klientów, w zakresie konsultingu finansowego, doradztwa technicznego i technologicznego oraz szkoleń praktycznych.

Zobacz inne produkty firmy InfoTEC CNC