Nowe pozycjonowanie, nowy podpis, nowa lokalizacja, nowa zawartość... Targi ALL4PACK Emballage Paris dokonują rewolucji! Wydarzenie referencyjne i warte odwiedzenia pod koniec tego roku (od 21 do 24 listopada 2022 r. – Park Ekspozycyjny Paris Nord Villepinte), ALL4PACK Emballage Paris to międzynarodowe targi zrównoważonych rozwiązań z sektora opakowań i intralogistyki, obejmujących całą linię produkcyjną, w tym maszyny. Impreza jest źródłem inspiracji i towarzyszy wszystkim aktorom z sektora opakowań w obliczu obecnych i przyszłych wyzwań, poprzez dekodowanie przepisów i prezentowanie najbardziej odpowiedzialnych innowacji.

Nowe pozycjonowanie napędzane przez cały ekosystem

Wyczerpywanie się zasobów nieodnawialnych, ograniczona możliwość recyklingu, emisja gazów cieplarnianych... opakowania stoją przed wieloma wyzwaniami i muszą wymyślić się na nowo. Targi ALL4PACK Emballage Paris zapraszają swoich wystawców i odwiedzających do przewodzenia tej zmianie i uczestniczenia w tej transformacji prowadzącej do bardziej zrównoważonych innowacyjnych rozwiązań. Ta ewolucja, oczekiwana przez większość podmiotów, jest wspierana przez cały ekosystem.

Aby zrozumieć ten stale zmieniający się świat i lepiej zidentyfikować obecne oczekiwania rynków użytkowników opakowań, organizatorzy targów ALL4PACK Emballage Paris stworzyli Komitet Expert Pack. Komitet tworzą profesjonaliści z międzynarodowych grup należących do najważniejszych w swoich sektorach (CHAMPAGNE PIPER-HEIDSIECK, COCA COLA, CITEO, DECATHLON, BEL GROUP, LÉA NATURE, L'ORÉAL, PROCTER & GAMBLE). Ponadto targi współpracują z wieloma partnerami, dawnymi lub nowymi, m.in. NATIONAL PACKAGING COUNCIL, GEPPIA, SECIMEP, WOOD PACKAGING POLE, ELIPSO, NVC ...

all4pack

Nowa pozycja doceniona przez wystawców

Targi ALL4PACK Emballage Paris oferują kompleksową ofertę (pakowanie, przetwarzanie, drukowanie, intralogistyka) obejmującą wszystkie rozwiązania z dziedziny opakowań i maszyn dla różnych branż.

Na dzień dzisiejszy organizatorzy targów oczekują udziału 1 300 wystawców, w tym 50% firm spoza Francji. 86% powierzchni wystawienniczej jest już zarezerwowane. Wiele wiodących firm, takich jak ATLANTA STRETCH, AUER, BFR SYSTEMS, DOMINO, FILPACK, FRANPACK , FROMM, G.MONDINI, GETRA, GOGLIO, ISHIDA, KRONES, MARCHESINI, MARKEM-IMAJE, MOM, NEWTEC BAG PALLETIZING, ROBOPAC, SEW, SHOELLER ALLIBERT, SIDEL, SONCINI, TOSA, ULMA, UNISTA... już potwierdziło swoją obecność.

Nowa lokalizacja ułatwiająca wizytę

Kolejna nowość, edycja 2022 Targów ALL4PACK Emballage Paris odbędzie się w halach 4 i 5A Parku Ekspozycyjnego Paris Nord Villepinte.

Ta nowa, bardziej zwarta lokalizacja, z prawdziwym sąsiedztwem hal, pozwoli na lepsze rozmieszczenie 4 sektorów wystawy (Opakowania i pojemniki dla wszystkich rynków / Surowce, materiały eksploatacyjne - Wielobranżowe maszyny pakujące / Znakowanie, Kodowanie - Obsługa / Maszyny i opakowania wtórne, trzeciorzędne i transportowe - Drukowanie opakowań, przetwarzanie, etykiety).

Nowa lokalizacja ułatwi wizytę na targach 66 000 odwiedzających (z których 35% to profesjonaliści spoza Francji) i pozwoli bardziej równomiernie rozłożyć ruch w halach, dzięki sektorom animacji umieszczonym w każdej strefie.

Bogata oferta trendów i innowacji

Nowa edycja Targów ALL4PACK Emballage Paris skoncentrowana na przyszłych rozwiązaniach oraz innowacjach zaprezentuje bogatą ofertę oraz wiele animacji:

· Przestrzeń Objectif Zéro Impact, wyjątkowe wydarzenie hybrydowe, które aspiruje do bycia platformą wymiany i Think Tankiem, zgromadzi aktorów odpowiedzialnej zmiany. Przedstawiciele startupów będą oferować innowacyjne i sprawne rozwiązania w zakresie pakowania i utrzymania: nowe materiały, pojemniki wielokrotnego użytku i połączone, narzędzia do programowania robotów itp.

· Przestrzeń ALL4PACK Innovations będzie witryną Konkursu Innovation Awards 2022. Rejestracja kandydatów do konkursu rozpocznie się na początku maja. Inspirująca, przyszłościowa i kreatywna przestrzeń rozszyfruje trendy i pozwoli odkryć, dzięki zwycięzcom konkursu, nowości z sektorów prezentowanych na targach. W 2018 roku do konkursu zgłoszono ponad 300 produktów, a 46 innowacji zostało wybranych przez członków jury, specjalistów z dziedziny opakowań i intralogistyki (dziennikarzy, ekspertów i projektantów). W przestrzeni ALL4PACK Innovations zaprezentowani zostaną również laureaci innych konkursów reprezentujących międzynarodowe i europejskie trendy: L’Oscar de l’Emballage, SIAL Innovation, De Gooden Noot, Emballé 5.0...

· Przestrzeń ALL4PACK Conferences zaoferuje w ciągu 4 dni targów bogaty i kompleksowy program konferencji związanych z głównymi wyzwaniami sektora: środowiskowymi, technologicznymi, a także społecznymi, z nowymi nawykami zarówno francuskich, jak i międzynarodowych konsumentów. Konferencje pozwolą lepiej zrozumieć, przeanalizować i rozszyfrować trendy, przyszłe rozwiązania, przepisy i nowe normy.

Wszystkie konferencje będą bezpłatne, dostępne dla wszystkich i tłumaczone na jęz. angielski

 

Przedstawicielstwo Targów w Polsce :MIĘDZYNARODOWE TARGI FRANCUSKIE tel. 22 815 64 55, 

e-mail :  promopol@it.pl , promopol@promosalons.pl