Targi Tworzyw Sztucznych i Gumy

EPLA 2012
Targi Tworzyw Sztucznych i Gumy EPLA 2012 to nowy, acz z wielkim zaangażowaniem rozwijany produkt Międzynarodowych Targów Poznańskich – niekwestionowanego lidera na polskim rynku wystawienniczym. Trzecia edycja EPLA, która odbędzie się w dniach 22-24 marca 2011 roku niesie ze sobą szereg zmian, będących odpowiedzią na potrzeby dotychczasowych oraz przyszłych wystawców tego wydarzenia. Nowy, marcowy termin targów pozwoli z pewnością na spokojniejsze przygotowanie wystąpień targowych po noworocznym i świątecznym zamieszaniu, oraz zmianach w funkcjonowaniu przedsiębiorstw, które często niesie ze sobą początek roku.

EPLA 2012 to również rozszerzenie dotychczasowej współpracy instytucjonalnej ze stowarzyszeniami branżowymi i ośrodkami badawczymi, które z pewnością przełożą się zarówno na frekwencję jak i kształtowanie się programu wydarzeń towarzyszących targom.

Nowemu wydaniu targów EPLA towarzyszyć będzie również szeroko zakrojona akcja promocyjna w mediach i na portalach branżowych, wspomagająca bezpośredni kontakt z profesjonalnymi zwiedzającymi, możliwy dzięki bogatej bazie adresowej przedsiębiorstw działających w tej właśnie branży. Zarządzającym tymi przedsiębiorcom kierowany jest nowatorski projekt zwiedzających VIP, pozwalający na pobyt na targach oraz komfortowe rozmowy biznesowe na najwyższym europejskim poziomie obsługi.

Ideą targów EPLA jest stworzenie biznesowej platformy komunikacyjnej, która umożliwi nawiązanie kontaktów przyczyniających się do rozwoju firmy, a tym samym całej branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. EPLA obejmuje zarówno tematykę związana ściśle z technologią produkcji jak i rynkiem surowców tworzyw sztucznych z naciskiem na branżę związaną z produktami wytwarzanymi z gumy. Dodatkowo targi prezentują obszary związane z instytucjami branżowymi, wydawnictwami oraz szeroko pojętymi usługami.

Poznań, w którego centrum mieszczą się tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich jest miastem wyróżniającym się dynamiką. To prężny ośrodek gospodarczy, o świeżym i kulturalnym charakterze z najlepszymi uczelniami technicznymi oraz świetną bazą hotelową i doskonałymi połączeniami komunikacyjnymi. Międzynarodowe Targi Poznańskie to klimatyzowane i nowoczesne pawilony z pełną infrastrukturą techniczną, wyposażone w kanały medialne, przyłącza internetowe, posadzki o wysokiej nośności i wszystko to, co pozwala na prezentacje maszyn w ruchu.

Dla wystawców zainteresowanych udziałem w targach, organizator przygotował bardzo atrakcyjną ofertę wystawienniczą. Zapraszamy do zgłaszania się, czasu pozostało już nie wiele.

Informacje na bieżąco na stronie organizatora www.epla.pl


Źródło: ''