Firma Epson zaprasza na seminarium poświęcone rewolucyjnej drukarce Stylus Pro WT7900, która jako pierwsza na rynku została wyposażona w biały atrament wodny.

Epson Stylus Pro WT7900, czyli „biała” rewolucja na rynku próbnych wydruków opakowań


Seminarium odbędzie się 29 czerwca br. w warszawskim hotelu Hilton. Eksperci z firmy Epson zaprezentują urządzenie, omówią funkcjonalności, opowiedzą o technologii, zastosowaniach oraz o rynku. Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o rejestrację pod adresem LFP@epson.pl.1

„Zależy nam na kompleksowym zaprezentowaniu produktu. Epson Stylus Pro WT7900 to najnowszy model w naszej gamie profesjonalnych produktów graficznych, opracowany specjalnie z myślą o rynku opakowań klasy high-end. Dlatego też, podczas seminarium opowiemy o rynkach i branżach, dla których ten produkt został stworzony.” – mówi Tomasz Kuciński z firmy Epson.

Podczas całodniowego seminarium partnerzy Epson, firmy CGS, EFI, GMG, ProofMaster oraz StarProof, opowiedzą o oprogramowaniu proofingowym, które współpracuje z tą wielkoformatową maszyną.
Stylus Pro WT7900 został opracowany specjalnie z myślą o próbnych wydrukach opakowań i etykiet. Ten najnowszy model z serii wielkoformatowych drukarek atramentowych Epson Stylus Pro potwierdza zaangażowanie firmy Epson w rozwój branży opakowań. Urządzenie oferuje bogate możliwości w zakresie zarządzania i sterowania kolorami, odtwarzania szerokiej gamy kolorów, precyzyjnego druku na wielu różnych nośnikach (foliach, papierach i podłożach metalicznych) w wysokiej jakości, a także przygotowywania dokładnych próbek finalnego produktu.

Drukarka wykorzystuje 9-kolorowy zestaw atramentów Epson UltraChrome HDR (High Dynamic Range) zapewniający szeroką przestrzeń barwną oraz perfekcyjną reprodukcję kolorów specjalnych. Specjalnie dla tego urządzenia firma Epson opracowała biały atrament wodny, aby zagwarantować wysoką gęstość koloru białego i dokładność powłok stosowanych w próbnych wydrukach opakowań.

Seminarium odbędzie się 29 czerwca br. w warszawskim hotelu Hilton (ul. Grzybowska 63). Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do 16.30. Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o rejestrację pod adresem LFP@epson.pl
Źródło: ''