Nowa modyfikacja w oprogramowaniu Esko o nazwie Esko Software Platform zwiększa wydajność i wygodę jego użytkowania. To kolejna wersja zintegrowanego oprogramowania upraszczającego proces pakowania.

Esko upraszcza proces pakowania

Oprogramowanie Esko wykorzystywane jest do projektowania, przygotowywania do druku, automatyzacji procesów roboczych, zarządzania kolorystyką i współpracą w obrębie łańcucha dostaw w zakresie pakowania, etykietowania, tworzenia materiałów wystawowych i znaków. Esko Software Platform posiada nowe funkcje zapewniające wygodę użytkowania. Po raz pierwszy innowacyjne rozwiązania platformy zaprezentowane zostaną podczas targów Drupa od 31 maja do 10 czerwca 2016 r. w Düsseldorfie.

Nowa platforma zapewni więcej modułów oprogramowania dostępnego w formie Software as a Service (SaaS) i subskrypcji oraz jeszcze lepszą obsługę 3D. Esko Software Platform posiada nowy moduł Content Management do oprogramowania WebCenter oraz niezależny natywny edytor przygotowywania plików PDF do druku – ArtPro+. Platforma posiada nowe narzędzia i biblioteki do wieloelementowych projektów wystawowych w ArtiosCAD 16 oraz interfejs Planogram do Store Visualizer 16. Esko Software Platform znacznie zwiększa wygodę użytkownika oraz zapewnia wysoką jakość. 

W dzisiejszych czasach tempo wprowadzania produktu na rynek musi być bardzo szybkie. Wpływa to na dużą różnorodność produktów będących częścią tej samej serii. Te kwestie zwiększają zróżnicowanie produktów w sprzedaży i konieczność stosowania dodatkowych oznakowań. W zakresie etykietowania, pakowania i znakowania oznacza to zwiększenie intensywności korzystania z połączeń różnych technologii druku, także cyfrowego. Platformę Esko Software Platform można stosować lokalnie lub też korzystać z chmury. Oprogramowanie jest dostępne wraz z tradycyjną licencją lub elastycznym modelem subskrypcji. Dzięki nowej platformie możliwe jest automatyczne tworzenie szat graficznych, zarządzanie zasobami cyfrowymi, zatwierdzanie i współpraca w obrębie łańcucha dostaw oraz projektowanie opakowań, etykiet, znaków i materiałów wystawowych.

Dowiedz się więcej o nowym oprogramowaniu 

Źródło: Esko