Colortrend, jeden z największych niezależnych producentów farby w Irlandii, wybrał pojemniki etykietowane w formie (IML) produkcji RPC Containers Oakham jako cześć dużego programu odnowy marki farby Colortrend.

Firma niedawno repozycjonowała cały swój asortyment produktów Colortrend obejmujący karty kolorów, puszki i wiaderka z farba, wprowadzając nowe, atrakcyjne projekty w celu zainteresowania klientów i stworzenia dla farb tej marki wizerunku produktu o jednolicie wysokiej jakości.

Aby osiągnąć maksymalny efekt, jednym z głównych celów programu odnowy marki było ujednolicenie według nowego, stylowego projektu wszystkich opakowań, w tym wiaderek o pojemności 10 i 11 litrów używanych do niektórych produktów Colortrend.Zwrócono się do firmy RPC ze względu na jej doświadczenie w dziedzinie etykietowania w formie. Wykorzystując grafikę w pełnym kolorze na formowanych wtryskowo pojemnikach RPC z serii S Range, można było umieścić ten sam projekt graficzny po raz pierwszy na wszystkich kartach kolorów i pojemnikach każdego rodzaju i rozmiaru w asortymencie Colortrend.
Źródło: ''